Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Smartskey

tazz1 (680)|22.4.2006 21:27
[QUOTE="vario"]třetí strana této diskuze:
1. Omapclock musí být ve stejném adresáři se Smartskey.exe a jeho.ini
2. V .ini povolíš taktování a nastavíš frekvenci, na kterou chceš taktovat, 240 MHz je spolehlivé pro začátek
3. Omapclock.exe nespouštíš a nic nenastavuješ !!!
4. Spustíš Smartskey.exe, nic se ale neobjeví, aplikace si jen přidá zástupce do složky po spuštění a přidá si notifikaci do systému.
4. Provedeš SR
5. Omapclock.exe se spustí sám na předvolené frekvenci.[/QUOTE]

a jak to poznam,kam se pak mam kouknout, abych vedel na kolik jedu?
vario (441)|22.4.2006 21:58
asi nejjednudušší je v "nastavení" v TMCP playeru
Big.T (111)|22.4.2006 22:41
[QUOTE="vario"][QUOTE="Big.T"]Vzhledm k tomu, ze se nikdo nemel k rade, hledal jsem sam a nasel. Na strankach Maculy :yes: jsem nasel odpoved na moje otazky [/QUOTE]
je vidět, jak to tady čtete, otázky na všechny tvoje otázky jsou již vyřešeny v tomto tématu [/QUOTE]

Nezlob se na me, ale kazdy kdo ma PDA par dni v ruce, procita tuto diskusi krizem krazem a hlta informace, tak se proste v jednotlivych odpovedich a zaplave informaci neorientuje a obcas neco prehledne. Je to obrovske mnozstvi informaci, ktere musi kazdy vstrebat a delat si v tom postupne poradek. Za pul roku prace s PDA uz kazdy, kdo tady v zacatcich pokladal pro tebe stupidni a zbytecne otazky bude pomahat opet tem co s PDA zacinaji. Alespon tak to vidim ja. Myslim, ze jsi urcite jednou s PDA zacina taky. Kazdy neni technoid. ;)
jindrapro (81)|25.4.2006 10:21
Ja si frekvenci kontroluju tak, ze mam na today ikonku toho taktovaciho programku a na ni tapnu otevre se ten programek a tam je takt na ktery to bezi..... Pak ho zase normalne zavru a nic nepotvrzuji. Taky by me zajimalo, jak se nastavuji talacitka. Prosil bych polopaticky vysvetlit treba to, aby mi bocni posuvne tlacitko fungovalo jen pro hlasitost. To rolovani v mailech mi moc nevyhovuje.... a treba v prehravaci nejde ztlumit zvuk bez tapnuti na display.
Big.T (111)|25.4.2006 13:40
Zajimave je, ze kdyz spustim manualne OmapClock tak se mi ukaze, ze jedu na frekvenci 264MHz. Kdyz spustim prehravaci avi TCPMP, tk mi to ukazuje 248MHz. Nevim tedy, co je spravne.
rratio_ce4you (39)|13.6.2006 16:20
Pročetl jsem myslím pečlivě všechny příspěvky na téma Smartskey Nainstaloval jsem jej a začaly problémy. Tak jsem se rozhodl podle rad v diskuzi Smartskey odinstalovat (což je škoda). Spustil jsem exe soubor a vymazal ji. Po restartu nechtěl jít vymazat ani ini ani exe souor. Až výmazem v MemMaid se to podařilo. Moje radost ale byla předčasná. Bohužel nechce se program vzdát a ikdyž jsem prohledal co se dalo pořád se mi zjevuje tato hláška:
Aplikaci"My\Documents\Osobní\smartskey.exe" nelze spustit.

Kdo mi může poradit jak tu hlášku dostat pryč.Může mne prosím někdo upozornit kde dělám chybu? Chci jít do té instalace znovu.
Díky Jiří
atomion (1159)|13.6.2006 16:24
Zkontroloval jste jestli nic po tom programu nezůstalo v registrech??
jindrapro (81)|13.6.2006 16:24
V zarizeni jdi do slozky Windows/po spusteni a tam vymaz zastupce smartskeys
rratio_ce4you (39)|13.6.2006 16:42
V registrech jsem již nic nenašel, ale nejsem odborník a tak mám Pocket Mechanic a MemMaid a hledám tam laicky.
Hledal jsem i ve Windows\Po spuštění a tam jsem také žádnou cestu nenašel.
Můžete ještě někdo poradit?
Jiří
Surgical (2364)|13.6.2006 18:19
Tak jeste koukni do Windows\StartUp
z00m (23)|15.8.2006 08:41
Mam ten samej problem, po odstraneni aplikace z telefonu se mi neustale objevuje hlaska ze smartskey nemuze bejt nalezen ... smazal sem zastupce ze StartUp, podival se kde jinde jeste muze bejt, a nikde ji nenasel ... v registrech sem se koukal ale nenasel ... :oops: :(
Trebor_ce4you (17)|4.9.2006 15:18
Chci se optat,
po startu systemu mi od smartskey vyskakuje hlaska - davam Ne - je to spravne a neda se nejak udelat, aby to okno nevyskakovalo vubec?
GTA-007 (7)|7.9.2006 22:49
zdravim, vim ze to mozna nekoho nastve :)) ale stava se mi po odinstalaci stejnej problem jako uz nekterym kolegum. :) hlasi to ze smart key nenalezen :) sice to neni zavazny ale rad bych pozadal o radu, i pres to ze jsem procetl celou diskuzi tak jsem nic nenasel :) diky
Saman_ce4you (1451)|8.9.2006 09:40
Asi je mezi notifikacema... Napr pomoci CheckNotifications se to da vymazat..
fajmi (53)|3.10.2006 00:17
Hledám něco na mapování tlačítek na Tytnu a narazil jsem na tuto diskuzi. Tak se chci zeptat jestli je tento programek vhodny i pro Tytna?? Jake tlačítka s tím mohu namapovat? Všichni jej vychvalujete takže je lepší než VITO ButtonMapper nebo Doublelancher (ten jsem ovsem nikde ani nenasel) Funkce na taktovani zrejme pro me neni, ale jde me o prirazeni funkci k tlacitkum ktere tuto volbu nemaji v zakladnim nastaveni. díky
Lobo_ce4you (514)|3.10.2006 07:57
Mrkni na AE Button Plus.
vesi_ce4you (123)|7.11.2006 22:22
Takže odzkoušený návod na odstranění SmartsKey z http://www.howardforums.com/showthread.php?t=994535

0. You run smartskey and it will ask you to close app. Hit YES.
1. You delete smartskey.exe and smartskey.ini
2. You delete smartskey releated lnk file in \Windows\StartUp directory
3. You run MemMaid and delete smartskey from notification queue
4. Soft reset

:D