Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zamknutí displeje a tlačítek

maeko (53)|21.2.2006 21:12
Zdarec lidi potřeboval bych poradit nějakej soft na "zamknutí PDAčka" Něco jako je u mobilu zamknutí kláves. Tak jestli neni něco takovýho i na PDA, akurát aby to zamklo i displej i klávesnice...
Trainzak_ce4you (176)|21.2.2006 21:18
Třeba "ScreenOff". Mě osobně moc nevyhovuje ale třeba ti postačí.
gard_ce4you (73)|21.2.2006 22:46
Osobně mohu doporučit
MortSaver 2.0
Zdenek Malinsky (9781)|22.2.2006 11:39
To už se probíralo několikrát, napoledy třeba tady. Doporučuji také navštívit sekci freeware a něco vyzkoušet. Každému vyhovuje něco jiného a ne na každém PDA musí všechno fungovat.
Kato_ce4you (970)|22.2.2006 11:55
Mohl bych se taky zeptat trosku OT? Nevite nekdo, proc tam neni primo v menu nastaveni polozka "Button Lock"? Ja jsem si myslel, ze je to primo systemova soucast a na MDA II jsem ji mel jak pod WM2k3/SE, tak i ted pod WM5.. ovsem evidentne jsem se spletl.

(pro ostatni - zpusobi to to, ze kdyz vypnete MDA, tak je displej vypnutej a klavesy muzete mackat do aleluja bez jakychkoliv problemu :cool: Jedine tlacitko, na ktere to reaguje je PB, ktery kdyz zmacknete, tak se cihla zapne. Mi fakt nerikejte, ze to neni standardni soucast WM :oops: )
beecher (9270)|22.2.2006 12:12
No, neni... Ale ja mam zase na Dellu HW Lock kompletne vseho (posunu soupatko nahoru a mam zalockovany naprosto vsechny klavesy i s dotykovkou), takze mne toto netrapi...

To, ze to jde sice na MDA2 zapnout pouze Power Buttonem, je sice hezka vec, ale i ten se ti muze v kapse zmacknout...

EDIT: Jelikoz jse to tady jiz resilo (zamykani klaves), tak ja to tady zamknu, a pokracujte kdyz tak v diskuzi, na kterou odkazal Zdenek.