Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

zas internet

salmius (2)|21.2.2006 14:53
dekuji za clanek jsem vsak pravdepodobne idiot, protoze se mi pripojeni stale nedari, vse mam nastavene jak ma byt ale zda se, ze pda odmita komunikovat s telefonem. ipaq h3970 ce2002 merlin+se k700i dokonce i to "z" jsem pripsal. myslim ze kamenem urazu je, ze v bt manageru se neda ziskat seznam sluzeb nevite nekdo cim by to mohlo byt? ps hard reset jsem zkousel uz 2x
dik za jakykoliv tip
Zdenek Malinsky (9781)|21.2.2006 16:39
Doporučuji v mobilu smazat všechny datové účty a pak je nastavit znovu. Na první místo dej Internet GPRS (a teprve na další místa E-mail, GPRS Wap, MMS, Wap...), pak musíš v nastavení uvést *99***1#.

Nakonec kontrolní dotaz? Máš u operátora aktivovány datové a faxové služby a také GPRS? Raději si kontrolně ověř u operátora. V případě, že ti je terpve budou aktivovat nezapomeň restartovat mobil=vypnout/zapnout.

Poslední zoufalý pokus je zavolat na infolinku operátora a nechat si poradit. Já jsem to tak poprvé také dělal, protože jsem se na návod Pavla nemohl podívat-neměl jsem nastaveno připojení k netu.:D
salmius (2)|1.3.2006 09:48
haha tak to je zajimavy, byl jsem v servisu hp a tam mi rekli, ze SE k700i je moc novy telefon, takze jsem zkusil starsi /nokia 6110/ a s tim si iPAQ rozumi bez problemu. Na reseni pracuji az ho zjistim dam vedet