Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Odpojovani pri Wi-Fi

sobul_ce4you (33)|15.2.2006 21:54
Pri pripojeni spojeni Qteca s domacim routerem pres Wi-Fi se mi stava, ze se odpoji spojeni samo od sebe. Hlavne pri prehravani TV nebo radia. Indikator se tvari jako ze je vse OK, stav site z menu tlf. taky indikuje conected. Potom nejede ani Explorer. Po restartu se vse vrati do normalu a zase chvili funguji. Nemate nekdo tip co s tim? Notebook mi jede v pohode tak si myslim ze routerem to neni. Navic pri pripojeni tlf. pres GPRS je vse OK.
Bamban007 (71)|15.2.2006 22:32
Zdravám,měl jsem ten samý problém.Byl jsem chvíli (asi 5 minut) připojený,ale pak najednou se mi to odpojilo,ikdyž se to tvářilo,že připojený jsem.Notebook byl přitom na tom samém místě naprosto v pořádku. Pořešil jsem to tak,že jsem si posunul router,protože jsem přišel na to,že když jsem přímo u něj,tak je to naprosto stabilní a není žádný problém.Ještě jsem si to pozichroval tím,že jsem si nastavil statickou IP adresu v PDA,protože se někdy stalo,že router při slabém signálu nedokázal IP přiřadit.:sarcastic:
Surgical (2364)|16.2.2006 01:31
Neusina vam strojek resp. neprechazi do suspendu? Pri tom se casto jako prvni vypina vysilaci/prijimaci modul (protoze opravdu zere) a ne vzdy se po probuzeni dokaze legalne navratit do puvodniho stavu...
sobul_ce4you (33)|16.2.2006 21:46
Tak jsem zjistil, ze to dela hlavne WMplayer. Dam URL, chvili jede TV a pak chce zacit dal nacitat data a uz se nenapoji na server (hlaska Server is busy or error on network). Pritom stale spojeno. Pote uz nejede ani IE. Po restartu zase vse OK. Pokud se pripojim na WiFi, pustim IE tak vse OK. Ale jak chci stremovane URL adresy, smolik pacholik.
Druhy SW co blbne jej PreludeICQ. Naloguje se, po case se sam odloguje a uz se nespoji. Pritom WiFi spojeno. Pres GPRS vse v pohode. Nechapu.
Diky za rady.