Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

n50 - wifi MAC adresa zmizela

Benedikt_ce4you (101)|10.2.2006 21:53
Nevíte někdo čím se to mohlo stát - něčím mi zmizelo info o MAC adrese v systému v Systémových informacích - Bezdrátové informace. Bluetooth MAC tam stále je. Když jsem restoroval starší zálohu s pár softíky, tak tam zase byla. Se svojí aktuální backup zálohou ale není. Co to může způsobovat?
(Ale jinak wifi nejeví známky viditelných problémů při spojení.)
martin14_ce4you (79)|10.2.2006 23:03
Neviem ci na vsetkych PDA s wifi to tak je, ale na tych co som mal moznost vidiet, sa MAC adresa zobrazi len ked je wifi zapnute. Pre modrozubok je zobrazena aj ked je vypnuty.
Benedikt_ce4you (101)|11.2.2006 01:40
[QUOTE="martin14"]Neviem ci na vsetkych PDA s wifi to tak je, ale na tych co som mal moznost vidiet, sa MAC adresa zobrazi len ked je wifi zapnute. Pre modrozubok je zobrazena aj ked je vypnuty. [/QUOTE]

Vím co myslíš - ano, pokud je wifi vypnuté je ten řádek MAC adresy wifi adaptéru samé 00 00 00 00 00 00, teprve když se wifi zapne se ukáže skutečná adresa.
Ale mě zmizel opravdu celý ten řádek, ani ty nuly, ani s vypnutým ani zapnutým wifi.
martin14_ce4you (79)|11.2.2006 08:33
Ked ti to ide so starsou obnovou systemu, pravdepodobne to moze robit nejaky program instalovany po nej, alebo po nom /programe/ nieco zostalo v novsej zalohe, niektore programy sa celkom neodstrania a ostava po nich vselico, tak ako sj na PC.
p3x350 (14)|11.2.2006 11:03
Mne stale ukazuje MAC same 0. Aj ked mam WiFi zapnute. Ale inak mi bezi vsetko...