Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Velká recenze zařízení Acer n300

LukyLuky (29)|5.3.2006 17:59
Ako vidím, chodia sem aj slováci, ale nikde som zatiaľ nevidel ani zmienku o slovenskej lokalizácii. Existuje vôbec? Alebo je len česká?
xmike_ce4you (183)|5.3.2006 18:04
Ano, inštaloval som si lokalizáciu od Sunnysoftu. Ale iba malú na klávesnicu.
Dussan (66)|5.3.2006 18:09
[QUOTE="xmike"]Ano, inštaloval som si lokalizáciu od Sunnysoftu. Ale iba malú na klávesnicu.[/QUOTE]

Takze je mozne, ze ta chyba je zpusobena spatnou lokalizaci....jenze to uz ted asi nikdo z Vas nepotvrdi ani nevyvrati... :?
timmynovak (100)|5.3.2006 18:13
Ale i kdyby, tak by to nemelo ovlivnit HR... To je to, co absolutne nechapu.
Saico (41)|5.3.2006 18:25
No já jsem zatím spokojený uživatel n311 :) Mám kompletní lokalizaci a všechna dosavadní zatuhnutí byla při zapnutém wifi. Bez použití wifi šlape jako hodinky, zatím... :)
Dussan (66)|5.3.2006 18:41
Asi to bude blba otazka, ale da se nejak pomoci ActiveSync(nebo neceho jineho) provest totalni zaloha PDA abych pak po HR dal jen obnovit a bylo vse jako predtim? Abych nemusel instalovat programy znovu....
aleph1 (45)|5.3.2006 18:49
Jste schopni pripojit se se svym n311 na wifi AP, ktere vysila na kanale c. 12 nebo 13?
Tomáš1522 (46)|5.3.2006 19:28
[QUOTE="VoDo"][QUOTE="Tomáš1522"]Chlapy nestrašte!!!!před chvilkou jsem odklikl objednávku n311:? a sleduji , že těch HR nějak přibývá:evil: [/QUOTE]
uz je to v pohode, proste ma decky nemoci, jako kazdej novej vyrobek.[/QUOTE]

Ok , ted ještě nějaký router pro domácí bezdrát.sít. Co mi doporučíte?Za rozumný peníz
LukyLuky (29)|6.3.2006 00:03
Tak ako je to s tou slovenskou lokalizáciou? Existuje vôbec?
beecher (9270)|6.3.2006 07:40
[QUOTE="Tomáš1522"][QUOTE="VoDo"][QUOTE="Tomáš1522"]Chlapy nestrašte!!!!před chvilkou jsem odklikl objednávku n311:? a sleduji , že těch HR nějak přibývá:evil: [/QUOTE]
uz je to v pohode, proste ma decky nemoci, jako kazdej novej vyrobek.[/QUOTE]

Ok , ted ještě nějaký router pro domácí bezdrát.sít. Co mi doporučíte?Za rozumný peníz[/QUOTE]
Kolego, nejen ze svou citaci porusujte pravidla diskuzi, ale jste jeste naprosto off-topic, coz je taky poruseni pravidel.
beecher (9270)|6.3.2006 07:48
[QUOTE="Dussan"]Asi to bude blba otazka, ale da se nejak pomoci ActiveSync(nebo neceho jineho) provest totalni zaloha PDA abych pak po HR dal jen obnovit a bylo vse jako predtim? Abych nemusel instalovat programy znovu....[/QUOTE]Jisteze da... Pomoci zalohovaci programu. Bud interniho (pokud ho Acer ma) nebo pomoci Sprite Backupu, Sunnysoft Backup Manageru nebo SPB Bakupu. Backup v AS 4.x neexistuje.[QUOTE="Luky83"]Tak ako je to s tou slovenskou lokalizáciou? Existuje vôbec?[/QUOTE]Mam obavy, ze nikoliv... Pokud tedy neexistuje neco jako Acer SK, ktery by si u Sunnysoftu objednal lokalizaci do slovenciny. Ale pokud se nepletu, tak InterWrite umi SK klavesnici. Takze staci nastavit Regional Settings na Slovak, nainstalovat z lokalizace pouze klavesnici a nastavit ji, no a pak tech par slovicek v anglictine zvladnou i ti, co mluvi pouze pasivne slovensky... ;)
_blackBone (271)|6.3.2006 09:33
tak hlasim, ze i ja jsem dnesnim dnem rozsiril rady zoufalcu, kterym Acer n311 nenabehne a zustane u kresleneho PDA.
Jeste rano jsem si s nim doma hral, prisel jsem do prace a nesel :( A to jsem ho o vikendu vyladil tak, ze uz jsem byl spokojeny. :((

Snad mi vrati penize, koupim si nejaky QVGA model od HP a budu mit pokoj ...

EDIT: zadna lokalizace neinstalovana, byl tam jen Pocket Breeze, plugin pro sledovani baterie a nekolik dalsich utilitek, nic zvlastniho, wifi jsem pouzival minimalne
timmynovak (100)|6.3.2006 09:52
tak to je fakt zle:( jak presne jsi delal HR? Toto opravdu uz vypada na nejakou systemovou chybu u ktere nechapu, jak vznika (jak jsem jiz psal, IMHO by HR mel uvest pristroj do puvodniho stavu).

Zatim mne to sice nepotaklo,a le je mi jasne, ze mne to asi potka. Mimochodem, odkud jste uvedeny pristroj koupili? Jde o to, zd atreba nejde jen o par kousku v rade. Ale porad stejne nechapu, co je to za problem a kde vznika:(
xmike_ce4you (183)|6.3.2006 09:55
Ja z cybexu a dnes príde po to kuriér z dpd a ide to naspäť. A potom mi iné nezostáva, len čakať na FS, alebo do doby, než acer vydá opravený windows.
timmynovak (100)|6.3.2006 09:58
Je zde nekdo, kdo by to mohl nareportovat primo acerum CZ?
_blackBone (271)|6.3.2006 10:05
ja v SunnySoftu, mel jsem v baleni i ceskou lokalizaci, takze muze jit o jine baleni, nez mel k dispozici Cybex ...

Jak jsem delal HR? Nijak podivne - proste jsem zapnul PDA a neslo to, tak jsem vytahnul baterii, zapnul, zacalo to nabihat a pak to skoncilo na te bile obrazovce. Teprve pak jsem udelal HR, ale to uz nepomohlo.
xmike_ce4you (183)|6.3.2006 10:05
Ja by som im aj zavolal, ale číslo som na nete nenašiel. Ešte minulý týždeň som písal na ich tech support s popisom problému a žiadosťou o image windows.
timmynovak (100)|6.3.2006 10:08
[QUOTE="_blackBone"]
Jak jsem delal HR? Nijak podivne - proste jsem zapnul PDA a neslo to, tak jsem vytahnul baterii, zapnul, zacalo to nabihat a pak to skoncilo na te bile obrazovce. Teprve pak jsem udelal HR, ale to uz nepomohlo.
[/QUOTE]

Nejsem si jist pripustnosti te baterie, takhle jsme jednou odrovnalnotebook od Aceru:( Ale jde mi o ten HR. jak jsem uz nekde psal, povedl se mi z pocatku az ponekolikate, proste jsem asi spatne drzel ta tlacitka, driv je pustil nebo ja nevim:( proto se ptam.
_blackBone (271)|6.3.2006 10:16
jak uz jsem jednou psal, ani me se nelibi vytahovani baterie, proto jsem proti tomu protestoval, ze je to nepripustne takhle bezne pracovat s PDA, ale bohuzel nebyla jina moznost, jak zarizeni uvest do chodu.
Na druhou stranu, pokud nejakemu zarizeni ublizi vytazeni baterie, je smysluplne se zamyslet, jestli to zarizeni neni trosku odflaknute.

HR jsem si jisty, jeste po tvem prispevku jsem to 2x zkousel, navic kdyz to zustane zmrzle, je HR jedina moznost ( krome vytazeni baterky a zapnuti), jak zarizeni znovu resetovat - takze predpokladam, ze to delam dobre. Tlacitka jsem zkousel drzet kratce i dlouze. Nicmene i po HR se to znovu zasekne...
timmynovak (100)|6.3.2006 10:32
ja jen vychazim z:

1) mne samotnemu se HR v nezatuhnutem stavu podaril az ponekolikate a jsem presvedcen, ze jsem delal vse dobre-->nejaka chyba v HR?
2) funkcnost HR by nemela ovlivnit zadna aplikace, nic softwaroveho-->nejaka chyba v HR?
3) v zahranici to IMHO popsane nebylo, takze treba nejayk problem v ROM s obsahem Windows?

Tohle je fakt sila, nejhorsi je, ze jsme tak dlouho cekali a takto to dopada:( V kazdem pripade si myslim, ze to Acer NEKDY vyresi, ale je otazka to nekdy:(
beecher (9270)|6.3.2006 10:43
1. Komu se to po tomto stavu podarilo HRknout, udelalo PDA to stejne i bez lokalizace? Pokud jsem to pochopil dobre, tak je problem s N311 a WiFi... Dela to i bez jejiho zapnuti? Dela to i na N310?
2. Kdyz si tady vsichni budete stezovat, tak to nikomu moc nepomuze. Musite bombardovat vyrobce, ze je nekde neco spatne, vyrobce urcite tuto diskuzi necte...
_blackBone (271)|6.3.2006 10:53
ad 1. i bez lokalizace a bez zapnute wifi
ad 2. my si nestezujeme, my tu jen horekujeme nad nasimi bidnymi zivoty. Ja bombarduji sveho prodejce, ktery snad (pokud nas bude vic) bude bombardovat vyrobce. Ale je to dobry napad, jdu napsat do Aceru, i do jejich evropske podpory, at trosku pohnou zadkem :cool:

btw ted si ctu pravidla pro diskutujici - Je neco spatne na tom, ze u recenze zarizeni diskutujeme to, ze prestalo fungovat?
timmynovak (100)|6.3.2006 10:54
S tlacenim na ACER souhlasim, jinak to nepujde.

S WiFi - ze by vadil pro HR zapnuty modul WiFi? Ja ho poctive vypinam, kdyz ho nepotrebuju. V kazdem pripade men opravdu prekvapuje, ze se to reportuje az u nas. Nenasel nekdo z vas nejakou info v cizine? (ja ne:( ).

Kontakty na ACER:
Telefon: +420 531 027 777

Adresa: Acer Czech Republic s.r.o.
Servisní centrum
CTPark Brno
Tuřanka 100
627 00 Brno-Slatina
Saico (41)|6.3.2006 11:07
Neumí někdo z vás španělsky? :) Zřejmě stejný problém řeší i kolegové na serveru - http://www.todopocketpc.com/foro/showthread.php?t=91096
"Acer n311 muerta con 9 dias" tomu ještě rozumím i tomu, že mu to nejede ani po HR, ale ostatní je už horší... Možná by stálo za to založit na tyhle problémy novou diskuzi. Už jsou na to tady stížnosti. ;) Pište, volejte, urgujte ACER, ať je na to patch dřív než se mi to taky stane. :)
_blackBone (271)|6.3.2006 11:16
resi totez, anglicky preklad je zde
trminek (88)|6.3.2006 11:24
U 310 jsem problém s nenaběhnutím zaznamenal pouze na začátku když jsem instaloval a testoval různé aplikace. Nicméně jsem zkoušel pouze Soft reset a pak hned baterii ven. HW r. jsem prováděl pouze 1x, ale s tím, že v té době bylo zařízení normálně funkční - proběhl normálně. Jednou se mi stalo, že zařízení nenaběhlo, ale pomohl sw. reset. Jinak vše šlape jak má.
timmynovak (100)|6.3.2006 11:28
citace: I have already solved the problem. Towards badly hard reset. Pressing the bellboys of today + mail + reset I have been able to return to the configuration from makes. Thanks to all.
_blackBone (271)|6.3.2006 11:48
slozite problemy mivaji jednoducha reseni, ale to neni nas pripad - jak vidis, i diskuse na tom serveru se dale vyviji a rozhodne nepomuze HR, zkousel jsem to tedy jeste 2x a opravdu to nejde :) dival jsem se i do navodu a delam to dobre ...
mostar (40)|6.3.2006 11:49
Tak nahlásil jsem reklamaci n311ky a zítra si pro ni přijedou. Zkusil jsem alespoň chlapíkovi na konci telefonu nastínit situaci a říct mu, že to nejsem jen ja. Říkal, že nejsem první a že to budou řešit a že maj šikovné techniky. :-) A že mi mohou něco žíct, až to budou mít rozebrané, že to může být něco na desce. Ale spíš zatim nic nevědí. Mám si zavolat ve čtvrtek. :-( Tak zatim budem jen spekulovat. :-)
xmike_ce4you (183)|6.3.2006 12:02
No tak tí v servise fakt vedia, čo majú robiť. Nechce sa mi tu rozpisovať, aké problémy som mal ja so servisom Acer v Brne a mojím notebookom. Preto som sa teraz radšej rozhodol pre vrátenie peňazí ako by som im to tam mal posielať. Odporúčam si predtým zo všetkých strán odfotiť pda, aby bol aspoň nejaký dôkaz, že je nepoškriabané, nepolámané,...
timmynovak (100)|6.3.2006 12:07
[QUOTE="mostar"]Tak nahlásil jsem reklamaci n311ky a zítra si pro ni přijedou. Zkusil jsem alespoň chlapíkovi na konci telefonu nastínit situaci a říct mu, že to nejsem jen ja. Říkal, že nejsem první a že to budou řešit a že maj šikovné techniky. :-) A že mi mohou něco žíct, až to budou mít rozebrané, že to může být něco na desce. Ale spíš zatim nic nevědí. Mám si zavolat ve čtvrtek. :-( Tak zatim budem jen spekulovat. :-) [/QUOTE]

No tak to je radost. To znamena, ze to nevedi vubec - tedy nevedi vubec nic:( Asi fakt je na case obratit se na prodejce a zadat vraceni penez (a ja idiot to zasejc kupoval ve velkosklade:(, takze mohou byt problemy s reklamaci --> neplati obcansky zak.)

Nic, asi to vyresim tim, ze si koupim neco jineho (teda pokud se to u mne stane jako ze se to asi u mne stane taky, drive nebo pozdejc).
TheKnight (53)|6.3.2006 13:22
Nech nerobime bordel v komentaroch k recenzii zalozil som novu temu pre tych, ktori maju problemy s nenabehnutim PDAcka, ani po hard resete.
Zdenek Malinsky (9781)|6.3.2006 14:48
Od této chvíle zde, prosím, diskutujte pouze o věcech, týkající se recenze. Na ostatní je např. založena samostatná diskuze Acer n310 / n311 - rady, tipy, triky, problémy, FAQ.

Příspěvky, které nebudou přímo k recenzi budou mazány. :!: Díky za pochopení.
_blackBone (271)|6.3.2006 14:59
my uz mame jinou diskusi viz prispevek o 1 vyse ... tak si to prosim modifikujte (treba presunte a prejmenujte) a pak mi tenhle prispevek smazte ... ja jen, at tu nemame 10 diskusi na stejne tema, clovek to nestaci sledovat... diky
Zdenek Malinsky (9781)|6.3.2006 15:35
Jasně. V té diskuzi Acer n300 (n310, n311) - zatuhnutie, nenabehne ani po hard resete se bude řešit tato specifická chybička. Komu se to podaří rozběhat a bude mít jiný problém, může psát v diskuzi Acer n310 / n311 - rady, tipy, triky, problémy, FAQ, popř. pokud bude jiný závažnější problém, tak pro něj vytvořit jinou samostatnou diskuzi.
Víc diskuzí (pokud jich není příliš moc) není na škodu. Než se prohrabovat jednou se 100 stránkami...
staramama (24)|23.3.2006 15:16
Tak a konecne sa mozme dostat k tomu co najviac chybalo v recenzii (aj ked vzhladom k casu kedy bola pisana to asi nebolo mozne) ale...
Porovnanie n311 a c550
1. video (c550 nema gpu)
2. vydrz baterky (da sa menit takt procaku>?)
alebo kedy sa uz dockame recenzie

dufam ze to nie je prilis off topic
Pavel Koza (4761)|23.3.2006 16:53
Recenze bude nejdriv za 14 dnu, kdyz to vyjde, budu mit zarizeni zitra. Staci?
pdq (380)|3.4.2006 15:08
Prosim Vas ako je to s prijimom WiFi signalu na n311?.Je to dostatocne?.Myslim citlivost na signal.Je to pre mna dolezity aspekt vzhladom na kazdodenne pouzivanie internetu cez WiFi.Mal som Ipaqa 4700 a tam bol supercitlivy prijimac..:yes:
Tak dakujem za vase postrehy...
Fragma (1)|18.6.2006 18:05
No vypada to pekne, jenom me nejak odrazuje to s tim prehravanim filmu....je to pravda i nyni ze se filmy trhaji na n311?
diky;)
nobody important (1)|3.9.2006 16:02
2 Fragma ... já na tom přehrávám filmy v rozlišení 320*240 a problém s tím nemám ... horší to je třeba s neoptimalizovaným videem ... na 640*480 s vysokým bitrate to není ...
speed-komi (278)|3.9.2006 17:29
pomahá alespoň trošku přetaktování?
Daweus (73)|25.12.2006 22:14
Hoj,zajímalo mě jestli by my šlo na Acru n311 Pocket Heroes?
Osan (32)|24.1.2007 19:19
Nevím, proč by jít nemělo :)
Já heroes vesele hraju na Aceru n50 a hru všem doporučuji
pavri (4)|31.1.2007 13:47
chtěl bych se zeptat jestli se na aceru n310 neseká nebo nezadrhává navigace ve vga rozlišení, nebo i hry v tomto rozlišení.
pavri (4)|23.2.2007 19:25
jestli k aceru n300 podporuje usb host nevíte někdo jestli by šlo třeba přes usb hub připojit externí mechaniku?
_blackBone (271)|23.2.2007 19:50
jakou mechaniku? CD? ... zkousel jsem pripojit USB harddisk a neslo to ... ale tomuto se venuje samotna diskuse, zkuste pohledat v sekci Acer
markjag (386)|23.2.2007 20:44
[QUOTE="_blackBone"]zkousel jsem pripojit USB harddisk a neslo to[/QUOTE]

Malo by to ist. Len tak sa spytam... mal si FAT32? S NTFS to totiz nejde.
Horal Fanda (6)|20.3.2007 01:30
Jsem docela nadšen recenzí, co se týče připojení periférií. Mám požadavek na takovýto handheld či PDA. Aby se k němu dal připojit externí disk, fotoaparát a vzájemně mezi nimi kopírovat. Potřebuji to hlavně na cesty, kdy bych si rád pojmenoval fotografie a prohlédl, vytřídil. Dále k psaní deníku, k tomu by se zase hodila přídavná klávesnice. Tak bych se chtěl zeptat, jké typy kromě zmiňované N311 bych mohl obhlížet. Nebo zda jste to někdo nezkoušel. Moc díky. Jsem v PDA nováček a těch typů je strašně moc. Jen vím, že to má mít USB host. :)