Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SPB pocket+ - nefunguje startUP

khooca (133)|9.2.2006 08:49
Zdravím,

mám problém s tímto jinak báječným programem a nevím si rady.

Jde o to, že mi nechce startovat po spuštění. Resp. je to tak, ze po nastartování se neděje dlouhou dobu nic. Ale hned jak spustím jakýkoli jiný program (total, kalendář, prostě cokoli), tak se plus vzpamatuje a naběhne.

Řešil někdo podobný problém? Zkoušel jsem i restorovat funkční zálohu, ale to taky nezabralo. Zkoušel jsem i povypínat zobrazované věci (hlavně indikátory) a to taky nepomohlo.
Jinak verze je posledni retail - 30xx
Brco_ce4you (447)|9.2.2006 09:08
Tebe nenabehne today pluning?
jumbo_ce4you (162)|9.2.2006 09:08
Zkus si vzpomenout, co jsi instaloval před tím, než ti to začalo zlobit. Případně tu poslední funkční zálohu tam dát až po HR.
khooca (133)|9.2.2006 09:11
Today naběhne, ale až poté, co spustím jakýkoli jiný program. Pak se probere a začne šlapat.

Ad instalované programy: právě, že jsem tam žádné necpal, nic jsem s tím nedělal. A restor šel po HR....

Jinak jsem ještě zapoměl, mám WM5..
jumbo_ce4you (162)|9.2.2006 09:16
Hmmm, tak WM5 neznám, sorry ;) Ale nehrál jsi si předtím v Options SPB+ nebo Today s nějakým nastavením? Zkus sem dát capture, ať je vidět, co máš všechno na Today, třeba někoho něco napadne... :yes:
khooca (133)|9.2.2006 09:19
Jsem v pracovním procesu, takže capt bohužel dát nemůžu. Prostě nechápu proč to nevaří z předchozí-funkčnní zálohy..:(
jumbo_ce4you (162)|9.2.2006 09:22
Zkus to přeinstalovat. Někdy to pomůže. Nejdřív bez odinstalace, pak SR a když to nebude fungovat, tak to odinstaluj, promaž registry, SR a instaluj na čisto... OT: Koukám, že už jsem jako náš HelpDesk, taky všechny problémy řeší reinstalací :D
Brco_ce4you (447)|9.2.2006 09:28
Ta preinstalacia bude asi jedine riesenie a je to jednoduche. WM5 s tym asi nema nic, aj ked ja som sa ne WM2003 s nicim takym nestretol.
Ked mam zatrhnute v nastaveniach nieco na today tak to ide.
khooca (133)|9.2.2006 09:30
Taky mě to napadlo....

ad, reinstal - to znam, taky to tak dělám. Akorát že často backapuju, takže pak to jde rychle. O domácím PC + norton ghost ani nemluvě. Tam je to na 100%.

Jaké máš zkušenosti s jejím backupem, funguje na to dobře ta její utilitka? Resp. zazálohuje absolutně všechno?
khooca (133)|9.2.2006 10:30
Tak už vím kde je problém. koliduje to s Pocket Hack Masterem. Alespoň ten start up.

Nějaký nápad na řešení? Tedy mimo toho, že bych hack mastera souštěl ručně..