Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

extended phone manager a klávesnice pro sms

salvator_ce4you (137)|8.2.2006 13:33
Po dlouhé době jsem se odhodlal vyzkoušet extended phone. A udělal jsem dobře. fakt super aplikace. Jen kdyby obsahovala tlačítko jako klasický telefon pro výpis volání a rychlou volbu, abych mohl klasický telefon úplně opustit. Co mi však vadí mnohem víc je klávesnice pro psaní sms. ...zaradoval jsem se, že mohu konečně psát smsky jednoduše palcem bez použití stylusu a otevírání mailového klienta. Prostředí pro psaní sms z extphone je prostě super. Až na...! Uvítal bych mnohem víc klasickou telefonní klávesnici se 3 písmeny pod klávesou - tak jako je na telefonu. Myšlenka, kdy každé písmeno má svoje tlačítko je sice zajímavá, nicméně jsem se nenaučil orientovat. Celá abeceda v několika řadách. Kdyby byla aspoň rozložená jako na PC. ...NEVÍTE NĚKDO O PODOBNÉ APLIKACI OVŠEM S KLASICKOU TELEFONNÍ KLÁVESNICÍ? nebo NENÍ MOŽNÉ V EXTPHONE MÍT PRO PSANÍ SMS TELEFONNÍ KLÁVESNICI???
man_ce4you (82)|8.2.2006 14:48
PhonePlus!
daww (687)|8.2.2006 20:20
Rozhodně Phone Plus. Je fakt super a dělá přesně to co potřebuješ. :yes:
Saman_ce4you (1451)|9.2.2006 11:20
PhonePad snad umoznuje psani jak na klasickym telefonu, na Compactu snad je, ne?
GeorgeCZ_ce4you (141)|9.2.2006 11:49
PhonePlus jsem vcera vyzkousel. Zpocatku vypadal dokonale (dokonce umi jednoduse doplnit i ceske vyhledavani), ale pak jsem narazil na dva problemy:
1) Nejde vynout zvuk klaves (nebo jsem to neobjevil)
2) PhonePlus se mi nepodarilo jen minimalizovat. Pouzivam MagicButton a i kdyz jsem mu nastavil "Keep alive" tak se uplne zavrel. Zkousel jsem se i prepinat na Today cervenym tlacitkem nebo ikonkou MagicButton, ale PhoneAlarm to ignoroval. Problem je, ze se mi otvira pres 30s (ano, mam hodne kontaktu) a na to se pred kazdym telefonatekl cekat neda :-(
daww (687)|9.2.2006 16:08
Hmm, to máš pravdu. Já si ho ale namapoval na tlačítko kalendáře, pro běžné telefonování používám normální Phone Pad s IntelliDialerem s českým vyhledáváním, a jen když potřebuji poslat SMS z auta (psssst) nastartuji PhonePlus. Je to velmi jednoduché a praktické :-)
salvator_ce4you (137)|12.2.2006 23:56
PhonePlus, super, díky za tip, to je opravdu to co jsem hledal :)