Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Tuto GPS?

fury_only_ce4you (259)|6.2.2006 12:37
Ahoj, má cenu zakoupit tuto GPS...?
http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/detail.asp?ItemID=522696&Level=56
Popřípadě jakou jinou, v podobné cenové hladině...?;)
martinhamr_ce4you (486)|6.2.2006 15:01
Já osobně bych do toho nešel.
I.škoda CF slotu,nevíš kdy se ti může hodit.
II.Takto má PDA daleko větší spotřebu energie,a jeho stabilita také utrpí,myslím třeba ve stojánku ve voze.
III.Myslím si že Bluetooth je daleko lepší varianta.

Jediná výhoda by byla pokud by jsi chtěl PDA používat pro pěší turistiku,tak nemusíš nosit odděleně GPS a PDA,ale zase to by jsi to pořád držel v ruce?
fury_only_ce4you (259)|6.2.2006 15:06
No, v 99% případech bude GPS použita ve vozidle a koukal jsem, že GPS má externí anténu...Řeším i cenu, protože nebudu GPS zase využívat nějak moc, pouze svátečně...A co se týče CF slotu, mam Asus A716 a ten má i SD slot, který využívám...Ani neplánuji koupi SF karty...;)
Striker_ce4you (224)|6.2.2006 15:38
I pri pesi turistice je vyhodnejsi BT GPS - hodis ji do batohu (do kapsy, na pasek ..) a navic ma vlastni baterku.
Co se tyka externi anteny - GPSka se Sirf III. ji vubec nepotrebuje.

BT GPS 339 nebo 338 stoji okolo 3000,- bez DPH - hodne bych zvazoval "usporu" kolem 1200,- korun - podle meho nazoru zapory CF GPS prevladaji celkem vyrazne.


EDIT: take jsem si myslel, ze mi bude stacit jedna 512 karta ;) :D
fury_only_ce4you (259)|7.2.2006 21:24
Matinko jsem změnil názor a orientuji se na BT GPS, má cenu jít do této GPS.Opět dodávám, že ji budu využívat svátečně...;)
Tato GPS

Děkuji za Vaše názory...:yes:
Striker_ce4you (224)|8.2.2006 00:59
Muj nazor je takovy, ze bych si radeji usetril jeste tisicovku navrch a koupil si treba [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] - mel jsem moznost porovnat GPS BT-308 (Sirf II) s GPS BT 338 (Sirf III) a rozdil v kvalite prijmu je znacny - a to nemluvim o vydrzi
Surgical (2364)|8.2.2006 08:04
[QUOTE="fury_only"]Matinko jsem změnil názor a orientuji se na BT GPS, má cenu jít do této GPS.Opět dodávám, že ji budu využívat svátečně...;)
Tato GPS

Děkuji za Vaše názory...:yes: [/QUOTE]

Tohle byla moje prvni BT GPS a doba jejiho studeneho startu me malem donutila ji reklamovat jako vadnou, trvala neco kolem 15 minut. Citlivost a obnoveni signalu po jeho ztrate...nic moc.
Po updatu na BT-339, kterou Ti doporucuje Striker, jsem byl a zustavam navysost spokojen. Opravdu to za tech par stovek navic STOJI a vzdycky STALO.
fury_only_ce4you (259)|8.2.2006 08:21
OKi, děkuji všem za rady...:yes: