Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

synchronizace s outlook expres

vecba (23)|4.2.2006 23:04
Pánové připadám si jako pit... ale, dá se nějak synchronizovat tel seznam??? Mam outlook expres???? A hlavne jak v tom actyvesynch není nic takového na výběr, o tel. seznamu není nic, tak nevím. A at jsem stáhl co jsem stáhl ICQ nejede, a ikonky po odinstalování pěs actyvesynch stále zustavají v programech a nefunkční, a i vtom actyvesynch mi zustalo jedno icq které nejde nijak smazat. Dík a omlouvám se mel jsem předtím N6230i a MDA Vario je první taková hračička.
ElSoft (1244)|4.2.2006 23:20
1) k Variu si nedostal "velky" Outlook? s Expresem to zrejme nerzchodis.

2) jako ICQ klienta bych pouzil mChat:yes:

3) hledat a poradne si to tu procist(i clanky), je to sice nadlouho, ale urcite ti to hodne da;)
JanHavlicek (635)|5.2.2006 11:23
používej velký Microsoft Outlook, ten Express je stejně nebezpečný a problematický. Pokud jde o kontakty, velký outlook umí import z expressu, v tom bych neviděl problém

co se týče ICQ, už minule jsem tě odkázal na jiná témata v sekci Software (aplikace)
JecminekMaselnik (464)|5.2.2006 13:49
outlook express neni active sync podorovany, vzdyt to pisou primo v helpu!!
beecher (9270)|6.2.2006 11:32
A co [odkaz, pro zobrazení se přihlaste], panove? ;)
ElSoft (1244)|6.2.2006 11:46
To mi přijde jako zaplatit v bordelu hnusný ženský, když mám doma pěknou manželku:D
JecminekMaselnik (464)|6.2.2006 13:27
a to ta hnusna zenska za ty prachy ani nema diar:o)
JanHavlicek (635)|6.2.2006 14:25
ano, dobře, takto by se splnilo to, o co vecba žádal, ale za 16 $ si myslím, že je to naprosto uhozené. Proč používat něco tak strašného jako je outlook express za 16$, když můžu zadarmo používat podstatně lepší velký MS Outlook ? Souhlas s ElSoftem na "jeho ženský" :)
Marphy_ce4you (21)|11.2.2006 15:40
nejhorsi varianta je asi ta co mam ja... v kancelari mam MSOutlook 2003 a doma Outlook Express... pouzivam jednu mailovou adresu ze ktere potrebuju i odpovidat a to ten uzasnej velkej Outlook proste neumi... pokazde napise doruciteli mou hlavni mailovou adresu a ne tu ze ktere pres IMAP odpovidam... Express to zvlada perfektne...
Zdenek Malinsky (9781)|11.2.2006 17:01
Citace:... pokazde napise doruciteli mou hlavni mailovou adresu a ne tu ze ktere pres IMAP odpovidam...
To chce jen správně nastavit ;) Pokud to neumíš, je problém používat na synchronizaci s PDA Outlook a na poštu něco jiného? Teď zkouším a testuji, takže na poštu používám střídavě Outlook, Mozila Thunderbird, TheBat!, Operu. Export-import kontaktů bez problémů. Outlook Express je opravdu šílený. :(