Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

xls. na PPC

Barbados (189)|4.2.2006 10:08
Jak docilim aby se mi dokumentu v exelu zobrazovali úplné ? Díky
00120581_Screen002_qAEI.jpg
Barbados (189)|4.2.2006 10:11
tady je pro porovnani jak to ma vypadat .
daww (687)|4.2.2006 10:14
Jakou příponu máš u toho dokumentu v PPC. AS si převádí některé dokumenty do upravených formátů pro PPC. Zkus vypnout převod pro dokumenty xls v AS
Barbados (189)|4.2.2006 10:20
koncovka v pda je xls. a prevod mam vypnutý .
daww (687)|4.2.2006 10:32
Tak zkus naopak ten převod zapnout. Já mám ten převod zapnutý stále a s tímhle problémem jsem se nesetkal :-( Možná je to nějakým dáno nějakým speciálním formátováním v tom orig dokumentu. Můžeš mi ho poslat ? Něco s tím zkusím
Ivanm_ce4you (466)|4.2.2006 18:36
Nehazis nahodou ty xls do PDA primo? Pokud se to dela pres AS /synchronizace/ tak jsou *.pxl To dela ten prevod, ale asi to konvertuje nejake "nevhodne" formaty.
A -nahodou- zkusil jsi pouzit lupu?
[QUOTE="Barbados"]koncovka v pda je xls. a prevod mam vypnutý .[/QUOTE]
Barbados (189)|4.2.2006 21:42
[QUOTE="Ivanm"]Nehazis nahodou ty xls do PDA primo? Pokud se to dela pres AS /synchronizace/ tak jsou *.pxl To dela ten prevod, ale asi to konvertuje nejake "nevhodne" formaty.
A -nahodou- zkusil jsi pouzit lupu?
[QUOTE="Barbados"]koncovka v pda je xls. a prevod mam vypnutý .[/QUOTE][/QUOTE] jedna se mi TENTOsoubor !
HelaPC (130)|4.2.2006 22:55
[QUOTE="Barbados"][QUOTE="Ivanm"]Nehazis nahodou ty xls do PDA primo? Pokud se to dela pres AS /synchronizace/ tak jsou *.pxl To dela ten prevod, ale asi to konvertuje nejake "nevhodne" formaty.
A -nahodou- zkusil jsi pouzit lupu?
[QUOTE="Barbados"]koncovka v pda je xls. a prevod mam vypnutý .[/QUOTE][/QUOTE] jedna se mi TENTOsoubor ! [/QUOTE]
Ja pouzivám oba zpusoby tady popsany. To jest prevadim pomoci AS na .pxl a nebo kopiruju na SD primo .xls. A mohu potvrdit, ze pokud prevedes .xls do .pxl tak se zobrazuje korektne. Problem je kdyz chces soubor .pxl otevrit v PC bez AS. Excel snim pracuje jako s textovym souborem. U OpenOffice jsem videl filtr, ale zatim netestoval
MilanSu (823)|4.2.2006 23:48
Pri prevodu do PXL se pak korektne nezobrazuji radky sloucenych bunek (viz tvuj screenshot), musis to uoravit v PDA, tvuj konkretni dokument (priznani) neni pro zobrazeni na PDA moc vhodny, jelikoz je rozsahly a pokud ho lupou zmensis aby jsi ho videl co nejvice, budou bunky tak male, ze do nich nepujde psat.
Mimochodem, to delas priznani kazdy den, ze to chces mit na PDA:)
Ivanm_ce4you (466)|5.2.2006 01:01
Takze pokud ten soubor hodim primo na CF jako xls -otevre se tak divne, jako tady na obrazku- neprizpusobeni sirky a vyska radku/sloupcu.

Pokud to hodim pres AS, je to totez. Nevim, ale pocket asi nema rad slucovane bunky.
Kuliferda (2)|6.2.2006 07:50
Zkus program PTab. Na rozdil od zabudovaneho Excelu mi tento soubor zobrazil korektne (jen barva podkladu byla jina).