Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

n50 a připojení na net přes wi-fi

karel126 (3)|3.2.2006 16:35
Ahoj - pořídil jsem si acera n50. Všechnio mi snad jede bez problémů, mám ovšem problém s připojením na net pomocí int. wi-fi karty. Počítač se připojí na AP, spojení drží (neodpojí se), ale když pustím internet explorer a zkusím nějakou stránku, tak mi to zařve "stránka kterou hledáte nemůže být zobrazena".
Poprvé když jsem wi-fi nastavil tak to 2-3 stránky načetlo, ale aniž jsem cokoli změnil to najednou přestalo fungovat, a řeklo mi to že mám definovat proxy. trošku jsem si s tím hrál a hláška se pak změnila na tu co jsem už psal. Můžete mi poradit co s tím mám dělat?
Díky za každou radu vedoucí k odstranění problému
p3x350 (14)|4.2.2006 00:15
Skus si stiahnut soft HitchHiker (je na tomto serveri) s tym by ti to mohlo ist. Skontroluj si ci nemas nastavenu fixnu ip (daj obtain IP from server). Ak sa vsak pripajas na AP ktory nema DHCP musis si nastavit ip sam. Problem s pripojenim moze byt aj ked mas slaby signal WiFi. Skus ist blizsie ak AP...
brkel (56)|4.2.2006 14:29
....mel sem stejny problem, ale od jednoho HR uz se neobjevil.... (..respektive hned po nem...)
HelaPC (130)|4.2.2006 23:06
Ja bych nejprve zkontroloval jaka je adresa a kam se dostanu. Stahni si program ping je free. Ukaze ti jakou mas adresu a umozni ti ping. Bohuzel ne vzdy si pingnu adresy vnitrni site, ale ty zkus napr ping www.seznam.cz a budem vedet vic