Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SmartGSM

r.h (85)|24.7.2003 11:17
Používáte někdo tento program? Funguje vám rolování ve jménech za pomocí kol. přepínače (ani nevím, jak to nazvat) v Phonebook/All contact? Díky.
Flynt (57)|6.11.2004 19:56
Zdravím. Máte někdo zkušenost s programem SmartGSM a jeho synchronizací s telefonem Nokia 3650. Nemohu to pomocí Bluetooth dát dohromady, zkoušel jsem to s Siemens S55 a nebyl problém, s Nokii 3650 se ale nedaří.:?

Na síti jsem se dočetl (s mými chabými znalostmi angličtiny) že snad tento program s 3650ko nejde provozovat, tak nevím.

Díky za odpověď.
ifco_ce4you (186)|8.11.2004 16:04
Mne funguje rolovanie. Bez problemov.
JP_ce4you (215)|9.1.2005 20:15
Máte někdo kombinaci Nokia 6230 s tímto programem SmartGSM (poslední ver. 2.3.4) a se spojením přes Bluetooth ?

Nedaří se mi to vůbec spojit přes BT ať vybírám jakýkoliv „typ“ spojení v Connection menu.
MT má poslední firmware 4.44.
Zařízení jsou samozřejmě spárovaná, také Internet běží přes BT a GPRS normálně.

Firma sice tvrdí, že ano (to mne poněkud mate), i když jejich popis jaksi neodpovídá položkám v menu „Connection“ této verze:
...............
Smart GSM fully supports the BT connection between iPAQ devices and Nokia mobile phones.
Please choose NOKIA->BLUETOOTH as connection type (from menu PHONE->CONNECTION) and click PHONE->CONNECT...
Please ensure that your phone is set as visible to all Bluetooth devices...
...............

Pokud to opravdu někomu v této kombinaci funguje, velmi uvítám radu jaké BT nastavení použil!

Díky.
zsadek (156)|10.1.2005 09:10
[QUOTE="JP"]

Pokud to opravdu někomu v této kombinaci funguje, velmi uvítám radu jaké BT nastavení použil!

Díky.[/QUOTE]

Klasika. V nastavení Conection mám Phone model Nokia a Bluethoth a šlape to naprosto super...
JP_ce4you (215)|10.1.2005 09:50
[QUOTE="zsadek"]
Klasika. V nastavení Conection mám Phone model Nokia a Bluethoth a šlape to naprosto super...[/QUOTE]

Díky za odpověď, ale přesto - bavíme se o verzi 2.3.4 ? Sorry, já tam přímou volbu pro Bluetooth nevídím.
Mám tam pro Nokia phones pouze “Connection type” :
- Not available
- PC Suite (with its Ports subset)
- Serial IR or Cable

Tak co z toho? Dík za výpis.
Crusader_ce4you (624)|10.1.2005 10:21
Jojo, měl jsem úplně stejný problém a stejný dotaz pokládali i uživatelé na oficiálním fóru výrobce, takže tam je někde zakopaný pes. Tak jsem se vrátil k verzi 2.33. Tak funguje spolehlivě.
JP_ce4you (215)|23.1.2005 10:54
[QUOTE="Crusader"]Jojo, měl jsem úplně stejný problém a stejný dotaz pokládali i uživatelé na oficiálním fóru výrobce, takže tam je někde zakopaný pes. Tak jsem se vrátil k verzi 2.33. Tak funguje spolehlivě.[/QUOTE]

Díky za tip! Konečně Nokii 6230 funguje se SmartGSM. Je to opravdu funkční jen s nižší verzí 2.3.3. Zde je totiž přímý výběr “Connection type” a Bluetooth.
macula_ce4you (691)|12.6.2005 11:30
Mám verzi 2.3.4 a N6230. Spojení přes bluetooth funguje, synchronizace a odeslání sms taky, ale nefunguje mi vytáčení telefoních čísel. Nevíte někdo co s tím?
dodi_b (2)|13.6.2005 11:37
SmartGSM v2.3.4 som na Ipaq-u rx3715 s Nokiou 6230 FW5.24 rozbehal v pohode s nastavenim conection: General/Serial/BTC1 . Vsetky ostatne nastavenia pre Nokiu&Bluetooth nefungovali. Jedina vec, ktora ma stale trapi je, ze dialer vytaca tel.cisla s CLIR-om. Nemate na to niekto riesenie?
mistm (477)|13.6.2005 19:52
[QUOTE="dodi_b"]SmartGSM v2.3.4 som na Ipaq-u rx3715 s Nokiou 6230 FW5.24 rozbehal v pohode s nastavenim conection: General/Serial/BTC1 . Vsetky ostatne nastavenia pre Nokiu&Bluetooth nefungovali. Jedina vec, ktora ma stale trapi je, ze dialer vytaca tel.cisla s CLIR-om. Nemate na to niekto riesenie?[/QUOTE]

presne - Dell Axim X50v <--> N6310i
Vlastislav Šťastný (275)|14.6.2005 22:34
Pročítám si tady tu Vaši diskuzi a docela by mě ten soft zajímal. Kde se dá se dá stáhnout ? Je to free ? Díky za odpověď.
macula_ce4you (691)|15.6.2005 06:28
www.smartsoftworks.com
Free to není.
mistm (477)|15.6.2005 07:58
nevite o necem podobnym akorat ze to synchronizuje i kalendar a ukoly? hledal sem to strasne dlouho a narazil jsem maximalne ne tohle
macula_ce4you (691)|15.6.2005 10:49
O něčem podobném nevím, ale šlo by to asi takhle:

- Mobil synchronizovat s Outlookem
- Outlook synchronizovat s PIM v PDA

Myslím že např. s Nokií by to takhle mělo jít. Ale nevím jestli pak půjdou ty kontakty vytáčet a posílání SMS tam asi taky nebude.
mistm (477)|15.6.2005 12:35
[QUOTE="macula"]O něčem podobném nevím, ale šlo by to asi takhle:

- Mobil synchronizovat s Outlookem
- Outlook synchronizovat s PIM v PDA

Myslím že např. s Nokií by to takhle mělo jít. Ale nevím jestli pak půjdou ty kontakty vytáčet a posílání SMS tam asi taky nebude.
[/QUOTE]

no takle to prave delam ale to je na nic
beecher (9270)|19.6.2005 06:42
[QUOTE="Mist"]no takle to prave delam ale to je na nic[/QUOTE] Co je na tom na nic (tedy pokud se bavime o te synchronizaci pres outlook)? Ja to tak pouzivam a naprosta spokojenost...
V praci vystoupim z vytahu, mobil se mi automaticky spoji pres BT s PCckem a sesynchronizuje se. Nez dojdu na misto a dam PDA kolibky, tak je to hotovo. Pak se pripadne zmeny v Outlooku syncnou do PDAcka a mam stejne udaje na trech mistech najednou (nepocitam-li Exchange server). ;)
mistm (477)|20.6.2005 00:02
[QUOTE="beecher"]V praci vystoupim z vytahu, mobil se mi automaticky spoji pres BT s PCckem a sesynchronizuje se.[/QUOTE]

jenze tohle na n6310i nenastavis + nesesynchronizujes se pokud nejsi v kancelari ;)
vahač.x (67)|20.6.2005 07:50
[QUOTE="beecher"]V praci vystoupim z vytahu, mobil se mi automaticky spoji pres BT s PCckem a sesynchronizuje se. Nez dojdu na misto a dam PDA kolibky, tak je to hotovo. Pak se pripadne zmeny v Outlooku syncnou do PDAcka a mam stejne udaje na trech mistech najednou (nepocitam-li Exchange server). ;)[/QUOTE]

:D :? :(

1) složité a ne všude použitelné
2) problém sync. s více PC?
3) nechápu proc se nesync. i PDA bezdrátkově :-)
beecher (9270)|20.6.2005 07:59
[QUOTE="Mist"]jenze tohle na n6310i nenastavis + nesesynchronizujes se pokud nejsi v kancelari ;)[/QUOTE]Proc by ne? Posledni verze PC Suite (6.5?) to umi. Pravidelne si kontroluje sparovane telefony a pokud mam nastavene automatickou synchronizaci, tak se mi to se synchronizuje...
beecher (9270)|20.6.2005 08:22
[QUOTE="Vahač.X"]1) složité a ne všude použitelné
2) problém sync. s více PC?
3) nechápu proc se nesync. i PDA bezdrátkově :-)[/QUOTE]1) Slozite? Jednou nastaveno a od te doby to funguje...
2) Neni problem... Chce to akorat jednou na zacatku dobre syncnout z Outlooku ven a pak to prenastavit...
3) Protoze PDA v tasce a pak v kolibce na nabijecce... ;) Jinak jiste, slo by i PDA bezdratove (WiFi).
mistm (477)|20.6.2005 16:21
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Mist"]jenze tohle na n6310i nenastavis + nesesynchronizujes se pokud nejsi v kancelari ;)[/QUOTE]Proc by ne? Posledni verze PC Suite (6.5?) to umi. Pravidelne si kontroluje sparovane telefony a pokud mam nastavene automatickou synchronizaci, tak se mi to se synchronizuje...[/QUOTE]

ukazmi nokii 6310i, ktera si rozumi s NS > 4.88 a uznam, ze mas pravdu
>>Laffer<< (13)|7.10.2005 11:20
ahoj všem, mám s tímto softem taky trochu problém, nepamatuje si nastavení zobrazování jména a příjmení. vždy po spuštění mám první jméno a teprve potom příjmení.

Nevíte někdo, jestli se toto ukládá někde v regidtrech nebo kde?

Dále bych se rád zeptal na synchronizaci, po nainstalování SmartGSM a prvním připojení s telefonem, mi program nasypal vše, co jsem měl v telefonu do Pocket Outlooku, s tím jsem byl spokojen. ale po přidání nového kontaktu do telefonu a spuštění synchronizace už mi nic do adresáře v PDA nepřidá, nevíte někdo co s tím?