Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 8310 - samovolné volání???

ipf (2136)|2.2.2006 17:06
V pondělí se mi to stalo poprvé. Sedím na jednání a volá mi kamarád, proč prý mu dokola volám? :?
A opravdu. Během několika minut jsem mu volal pětkrát. Přehrál jsem si hovory (automaticky se nahrávaly) a v nich se ozývalo jen: Haló... slyšíš mne? Voláš mi?..... Nevolal jsem mu. To Qtek. Docela sám. Vždy, když kamarád zavěsil, Qtek zavolal znovu. Pak mne kamarád upozornil na divné chování mého telefonu.
JENŽE, dnes se mi to stalo znovu. Sedím na jednání, Qtek na stole, najednou z něj slyším hlas. Koukám a.... volám. Tedy ne já, ale Qtek. Tak jsem ho zrestartoval a začal tvrdě hlídat jeho počínání. Nerad bych přišel na mizinu :$: :$: :$: .
Přemýšlel jsem o souvislostech s pondělkem a příčině jeho zábavy a nepřišel jsem na nic, jen na to, že krátce před tím, než si Qtek "zavolal" jsem od volaného dostal email, ten jsem si přečetl a pak přepnul na TODAY bez zavření emailového klienta. Teď už ho pro jistotu pokaždé zavírám.
Máte někdo podobnou zkušenost?
beecher (9270)|2.2.2006 17:20
OT: To bych chtelo v tom pripade pro majitele QTeku 8310 nejake volaci pausaly, podobne jako Data Nonstop, tak Voice Nonstop... :D
Zkusil bych to na na cistem zarizeni, jestli nahodou za to nemuze nejaka aplikace...
Vegan (133)|3.2.2006 10:18
me to delal take ale jak jsem odsledoval vzdy to bylo jen na jeden contact pomohlo ten contact na tvrdo smazat v mobilu i v outlooku a vytvorit znovu uz to nedela