Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Sunnysoft InterWrite 9.1 PRO - Release candidate

zidane_ce4you (244)|1.2.2006 16:46
Dobrý den,

chtěl bych Vás požádat o betatestování jedné z posledních vývojových verzí nové verze lokalizace Sunnysoft InterWrite 9.1.

Novinky, které tato verze přináší:
- velká numerická klávesnice
- možnost definice výchozího kalkulátoru
- klávesové zkratky (ALT+L = licence IW, ALT+S = nastavení IW, ALT+SHIFT = přepínání layoutu klávesnice, ALT+V = @)
- zapnutí/vypnutí funkce sreenshotu z klávesnice
- možnost nastavení specifického adresáře pro ukládání screenshotů
- opravená definice prodlevy rozpoznávání diakritiky
- nově koncipovaná podpora skinů (soubory skinů: "*.iwt")

Budeme rádi pokud se budete moci účast tohoto veřejného testování. Jakékoliv informace či dotazy publikujte prosím zde nebo odesílejte na můj email.


Publikované "zip" soubory dekomprimuje, poté "cab" soubor zkopírujte do PDA a tam spusťte:

- soubor: "IW91pro_up_03.zip" pro PDA s WM2003 a WM2003SE
- soubor: "IW91pro_up_03_VGA.zip" pro PDA s WM2003 a WM2003SE a VGA displejem
- soubor: "IW91pro_up_05.zip" pro PDA s WM5
- soubor: "IW91pro_up_05.zip_VGA" pro PDA s WM5 a VGA displejem

Tyto "cab" soubory jsou určeny pouze pro verzi PRO (velká lokalizace), lze je aplikovat na jakékoliv zařízení s instalovanou verzí PRO. Pro jeho aplikaci je tedy nutné mít nainstalovanou lokalizaci ve verzi 9.0 PRO a poté aplikovat stažený patch.

Jedná se o betatestovací verze takže si prosím před jejich instalací vytvořte korektní zálohu Vašich dat či kompletní mirror Vašeho systému!
JecminekMaselnik (464)|3.2.2006 08:14
nainstaloval jsem novou versi asi pred dvema dny ( v nastaveni, o kterem jsme dlouze diskutovali:o) a funguje stejne spolehlive, mozna malinko svizneji, nez verse predchozi.
Jelikoz pouzivam interwrite recognizer, privital bych moznost screenshotu i z plosky recognizeru, treba se tam to "ocicko" nekam vejde
zidane_ce4you (244)|3.2.2006 08:20
[QUOTE="JecminekMaselnik"]nainstaloval jsem novou versi asi pred dvema dny ( v nastaveni, o kterem jsme dlouze diskutovali:o) a funguje stejne spolehlive, mozna malinko svizneji, nez verse predchozi.
Jelikoz pouzivam interwrite recognizer, privital bych moznost screenshotu i z plosky recognizeru, treba se tam to "ocicko" nekam vejde[/QUOTE]
Co se týče InterWrite Recognizeru tak tam není zásah do layoutu možný.
JecminekMaselnik (464)|3.2.2006 11:26
a treba nejaka znakova zkratka nabo krivka, pripadne treba skrt pres vsechny tri plosky........? Je to asi blbinka, ale potesila by
zidane_ce4you (244)|3.2.2006 11:30
[QUOTE="JecminekMaselnik"]a treba nejaka znakova zkratka nabo krivka, pripadne treba skrt pres vsechny tri plosky........? Je to asi blbinka, ale potesila by[/QUOTE]
Tam vychází layout z původního systémového layoutu a zásahy do něj a do koncepce definice zadávání znaků opravdu nelze aplikovat, je mi líto.
Jirka_j (186)|3.2.2006 12:29
V klávesnici Sunnysoft 3D white v numerické klávesnici (standartní) jsou chybně popsaná tlačítka (např. kalkulačka je "abc", abc je "<-")
zidane_ce4you (244)|3.2.2006 13:10
[QUOTE="Jirka_j"]V klávesnici Sunnysoft 3D white v numerické klávesnici (standartní) jsou chybně popsaná tlačítka (např. kalkulačka je "abc", abc je "<-")[/QUOTE]
Ajajaj, díky moc za upozornění, opravíme to.
zidane_ce4you (244)|3.2.2006 13:18
[QUOTE="Jirka_j"]V klávesnici Sunnysoft 3D white v numerické klávesnici (standartní) jsou chybně popsaná tlačítka (např. kalkulačka je "abc", abc je "<-")[/QUOTE]
V tomto umístění: \\\WinCE Device\Program Files\Sunnysoft\InterWrite\Themes\ si přejmenujte soubor: iwkbdcolors192.iwt a poté si tam zkopírujte níže vložený nový soubor skinu.
Jirka_j (186)|3.2.2006 13:52
Já mám QVGA :( , ten opravebý soubor je tuším pro VGA...
zidane_ce4you (244)|3.2.2006 14:02
[QUOTE="Jirka_j"]Já mám QVGA :( , ten opravebý soubor je tuším pro VGA...[/QUOTE]
OK, v tom případě je to tento soubor takže přejmenujte původní a zkopírujte zde publikovaný.
Jirka_j (186)|3.2.2006 14:10
super!! už je to OK :)
JecminekMaselnik (464)|3.2.2006 22:05
tak ja to se screenshotem zkusim jeste jednou: co ho teda pridat do menu, kde se vybira typ vstupu? Je to porad o krok mene, nez vybrat klavesnici a tam ociiicko....
nabla (31)|7.2.2006 12:05
Chvalim, 9.1 RC zatim funguje pekne, potesilo me nejvic moznost nastavit prodlevu rozpoznani diakritiky.
Jirkac_ (269)|9.2.2006 11:50
zdravim, mam cistokrevny Qtek 9100 a stahl jsem si demo IWpro pro Qteka 9100 ze stranek Sunnysoftu. Kdyz spustim instalaci (a potvrdim lic. podminky) tak mi to napise, ze Neni detekovano komp. zarizeni s instalatorem :( a konec.

V cem je probem ? ActiveSync je aktivni, firewall vypnuti, ale nepustim me to dal. diky moc
Jirka_j (186)|14.2.2006 19:39
Pro SunnySoft -> Otestujte postup: při české klávesnici stisknout shift a poté 123. Chová se to nějak nekorektně. (ver. 9.1.5.1200)
zidane_ce4you (244)|16.2.2006 08:56
[QUOTE="Jirka_j"]Pro SunnySoft -> Otestujte postup: při české klávesnici stisknout shift a poté 123. Chová se to nějak nekorektně. (ver. 9.1.5.1200)[/QUOTE]
Dobrý den,
zkoušeli jsme to na několik zařízeních, ale problémy jsme nenašli. Co myslíte tím "nekorektně"?
zidane_ce4you (244)|16.2.2006 08:57
[QUOTE="jerrry"]zdravim, mam cistokrevny Qtek 9100 a stahl jsem si demo IWpro pro Qteka 9100 ze stranek Sunnysoftu. Kdyz spustim instalaci (a potvrdim lic. podminky) tak mi to napise, ze Neni detekovano komp. zarizeni s instalatorem :( a konec.

V cem je probem ? ActiveSync je aktivni, firewall vypnuti, ale nepustim me to dal. diky moc[/QUOTE]
Dobrý den,
možná bude nějaký problém v detekci Vašeho zařízení při instalaci, ikdyž jste zatím první, co takové problémy hlásí. Pokud máte zájem tak Vám můžu zaslat "cab" na email, stačí když se mi ozvete emailem.
Jirka_j (186)|17.2.2006 13:13
[QUOTE="zidane"]Dobrý den,
zkoušeli jsme to na několik zařízeních, ale problémy jsme nenašli. Co myslíte tím "nekorektně"?[/QUOTE]

když zmáčknu shift a potom 123, tak tlačítko 123 zmodrá a přestane reagovat celá klávesnce (nejde to proto ofotit) mimo místa s šipkama, při stisku v tomto místě se začne vykreslovat klávesa Tab a asi čtyři čtverce (klávesy) bez popisku. když stisknu esc tak se to vrátí zpět a je klávesnice použitelná.(možná mám nějakou starší verzi)
zidane_ce4you (244)|17.2.2006 15:53
[QUOTE="Jirka_j"][QUOTE="zidane"]Dobrý den,
zkoušeli jsme to na několik zařízeních, ale problémy jsme nenašli. Co myslíte tím "nekorektně"?[/QUOTE]

když zmáčknu shift a potom 123, tak tlačítko 123 zmodrá a přestane reagovat celá klávesnce (nejde to proto ofotit) mimo místa s šipkama, při stisku v tomto místě se začne vykreslovat klávesa Tab a asi čtyři čtverce (klávesy) bez popisku. když stisknu esc tak se to vrátí zpět a je klávesnice použitelná.(možná mám nějakou starší verzi)[/QUOTE]
Těžko říct, zkoušel jsem to na všem možném, co máme k dispozici a nepodařilo se mi to nasimulovat...