Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact - problém po HR

Josef57 (35)|31.1.2006 09:27
Byl jsem s MDAc lyžovat a ne poprvé. Nevím jestli to bylo zimou resp. střídáním zimy venku a tepla v autě, ale po příjezdu domů byly na displleji MDAc vodorovné barevné čáry, hlavní baterie zcela vybitá a nešlo nic provést než reset, který nechtěně byl HR, i když jsem chtěl pouze SR. Musel jsem provést kalibraci atd ...
Vše jsem obnovil z Outlooku, ale jeden drobný problém přetrvává. Po SR a dokonce odpojení od desktopu mi probíhá jakási synchronizace, i když nevím s čím. Synchronizuje se kalendář, kontakty .....
Dřív tomu tak nikdy nebylo.

Setkali jste se někdo s tímto stavem, co by to mohlo být ?
Surgical (2364)|2.2.2006 15:10
Vodorovne barevne pruhy? Pak byl Compact v bootloaderu, ze ktereho jina cesta ven nez HR asi neni....
Ze se pri nabehu synchronisuji(dosynchronizovavaji) kontakty? To muze delat vice veci. Externi programy typu MortRing (pri pouziti napr. ruznych vyzvanecich melodii ruznym kategoriim kontaktu), dela to i Intellidialer s aktivovanymi fotokontakty z Alba atd. atd. atd. ale krom lehkeho zpomaleni primarniho nabehu po softresetu v tom nevidim osobne zasadni problem, me to na BlueAngelu problikne taky pred vlozenim PINu SIMkarty.
Josef57 (35)|2.2.2006 17:26
[QUOTE="Surgical"]Vodorovne barevne pruhy? Pak byl Compact v bootloaderu, ze ktereho jina cesta ven nez HR asi neni....
Ze se pri nabehu synchronisuji(dosynchronizovavaji) kontakty? To muze delat vice veci. Externi programy typu MortRing (pri pouziti napr. ruznych vyzvanecich melodii ruznym kategoriim kontaktu), dela to i Intellidialer s aktivovanymi fotokontakty z Alba atd. atd. atd. ale krom lehkeho zpomaleni primarniho nabehu po softresetu v tom nevidim osobne zasadni problem, me to na BlueAngelu problikne taky pred vlozenim PINu SIMkarty.[/QUOTE]

Děkuji za odpověď. Zároveň jsem zjistil důvod samovolné synchronizace. Po HR se mi totiž nastavilo automaticky v nastavení tzv "Permanentní ukládání". To zapříčinilo celkové zpomalení práce s MDAc a také synchronizaci po SR. Toto jsem opět vypnul a vše je jako dřív.