Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s Firefoxem

CommanderZ (1798)|30.1.2006 17:10
Někdy přede dvěma dny mi se mi najednou ve Firefxu přestaly ukládat nastavení proxy serveru (konkrétně jen IP adresa). Nevíte čím by to mohlo být? Od té doby jsem ho zkusil přenstalovat (z nějaké starší na 1.5), celý počítač jsem projel ad-aware a antivirem (avast professional) a stále se to děje. Docela mi to leze krkem a vůvec nevím co s tím. :dead: dík za help
mousefromhouse_ce4you (268)|31.1.2006 11:23
ja bych zkusil Operu : )
Zdenek Malinsky (9781)|31.1.2006 15:11
Problém u FF dělají, kromě jiného, pluginy, lišty a různá jiná rozšíření. Když jich tam dáš víc, hrozně to zpomaluje a pokud nějaký zaktualizuješ nastává problém. Mě třeba po aktualizaci Forecast (nebo tak nějak) úplně zkolaboval a musel jsem ho odinstalovat (po půldni laborování a zkoušení).

Vím, že to není řešení, ale zkus Operu. Také jsem k ní neměl důvěru, ale
po přečtení oslavných článků na blogu neoblíbeného Radka Hulána jsem ji začal zkoušet a už jsem u ní zůstal. Když teď musím občas použít IE s Maxthonem nebo Fire Fox, je to pro mě utrpení, jak je to zoufale pomalé. Pomalé načítání stránek, pomalé přepínání mezi panely i okny. Přechod z FF k Opeře je jako přesednutí z vytuněné Škody 120 GLS do Lexuse. ;)
CommanderZ (1798)|31.1.2006 15:17
To opravdu neni reseni. Ja firefox potrebuju prave z duvodu bohatych moznosti tuningu. Bohuzel se jiz nedokazu predstavit praci bez rozsireni jako WebDeveloper apod. :(
Zdenek Malinsky (9781)|31.1.2006 16:03
To je řešení. Většinu věcí, které do FF musíš doinstalovávat už v Opeře máš. Navíc je Opera menší, nezabírá tolik paměti....
Web developer toolbar - zkus třeba tenhle od Nontroppa.
ElSoft (1244)|14.2.2006 01:28
Ja mam zas problem s Operou:no: pri cteni emailu na Centrumu,
to se mi s Firefoxem:yes: nikdy nestalo aby mi spadnul
00123296_opera-Centrum_iKm9.jpg
Miloš Strouhal (3997)|14.2.2006 14:36
Ja mam taky problem prave s Operou. Mam ji v práci v PC už více jak týden a absolutně jí nemohu přijít na chuť. Nechal jsem se zlákat tím co o ní psal Zdeněk, ale jsem zklamaný. Firefox sice má své mouchy, ale celková koncepce a pohodlí práce včetně záložek mi přijde u něj přívětivější a přehlednější. Rovněž jsem doufal, že Opera bude mít odstraněný neduh dlouhých stratů, ale bohužel, na mém PC se startuje zhruba stejně dlouho jako Firefox, takže dlouho. :?

Rovněž chybějící okénko pro zaškrtnutí na zapamatování hesla taky nic moc.. Klikat a klikat a klikat, a ono se snad nakonec něco "zaškrtne"..:?
beecher (9270)|20.2.2006 18:14
No vidis a pri tom staci nainstalovat Maxthon. A startuje to bleskurychle... ;)
Zdenek Malinsky (9781)|11.4.2006 14:47
CommanderZ (1798)|11.4.2006 15:14
U me temer nikdy nejde pres 40 mega a to me opravdu netrapi. Zvlast kdyz si pak zapnu hru, ktera chce 2,5 giga :D
flashman (1366)|16.4.2006 10:03
no já prostě mám nejradši oboje.. na PC Firefox a na PPC Operu :-) akorát jediný co mě na FF štve je to startování:no:
u FF na PC i u Op na PPC to okýnko vždycky vidim takže v poho..
Marty-McFly (384)|16.4.2006 12:34
Používám stále verzi 1.0.7 a nemám žádné problémy.. Možná není vždycky nejlepší upgradovat na nejnovější..

A btw Opera mi taky nějak nesedla.. ale asi to bude jen tím, že jsem prostě na FF zvyklý.. :)