Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPS???

zidrad (26)|29.1.2006 20:31
Co potrebuji pro provoz navigace v aute? Znamy mi nabizi software tomtom. Mne zajima zda mi to bude v pda fungovat? Budu k tomu softwaru potrebovat nejake kody. Pripadne plati se nejake poplatky za prijem z GPS? Jak se na ten signal z GPS napojim? Jak to vlastne funguje? Moc dekuji za pripadne odpovedi. Jsem naprosty "laik" tak se omlouvam za mozna hloupe dotazy.
kubisz (1054)|29.1.2006 20:39
tak obecne k navigaci [odkaz, pro zobrazení se přihlaste], nebo tady

EDIT: a znamy Vam TT mozna muze i prodat :D
zidrad (26)|29.1.2006 22:55
Pokud jsem to spravne pochopil, tak pripojeni a pouzivani GPS nevyzaduje zadne poplatky. Takze staci PDA s GPS, nahrat tomtom a navigace funguje? Zda se mi to zvlastni. Proc tedy nekdo kupuje novy software a mapy, kdyz je dost inzeratu kde se nabizi tento software a mapy za vyrazne nizsi ceny?
kubisz (1054)|29.1.2006 23:38
no ono to nejni tak jednoduchy...kazdy SW je jinej, vizte trebas tohle...dneska kazdy tvrdi, ze je nej asi TOM TOM, pro navigaci jak pro CR, tak zahranici (zkl. verze myslim DE, AT, CH, CZ...), ja pouzival chvilu smartmaps, ale pravda je, ze obcas navigovaly hoodne divne...no a k zacatku: prijem a pouzivani GPS je opravdu zcela zdarma, jen si amici vyhrazujopu pravo tento system v kritickych chvilich vypnout...presnost je kol 5m...
ipf (2136)|29.1.2006 23:52
Doporučuji ti navštívit některý ze srazů, kde uvidíš různé druhy navigačního softu na různých cihlách, takže si uděláš jasnější názor na to, co ti bude vyhovovat.
zidrad (26)|30.1.2006 09:54
Jeste bych pozadal o jeden tip. Existuji nejake pujcovny PDA? Myslim jen PDA - ne cele navigace. Prece jen vlastni vyzkouset je asi nejlepsi varianta. Vyzkousel bych zda mi ten software co mam bude fungovat a potom bych mohl utikat do obchodu pro PDA :-)
kubisz (1054)|30.1.2006 15:05
no to se obavam, ze asi nikoliv, ale kdyz zajdete za nejakym prodejcem s tim (originelnim) cedeckem, tak Vam to asi milerad predvede...to uz se asi musi vyjadrit prodejci, hihi :-)
MilanSu (823)|31.1.2006 00:57
Sunnysoft pujcuje PDA s navigaci, takze mas moznost vyzkouset treba TT. Pokud ma soriginalni CD, tak po instalalci to bude vypadat stejne.
Obavam se vsak, ze tvuj prispevek zavani trochu warezem (mozna se mylim, ale o tom se zde nehovori a je to zakazne), ty jsi nekde sehnal CD se zrejme cracklou verzi a ted k nemu shanis PDA. Dost zvlastni postup .....:) :))
zidrad (26)|31.1.2006 12:14
Nevim co je warez. Ma situace je takova: chci koupit starsi tomtom vcetne map. Nyni abych je mohl pouzivat jako navigaci v aute, shanim jeste pda a gps. Tot vse. A napadlo mne nekde zapujcit pda abych to mohl vyzkouset. Nerad bych investoval tisice do pda a gps abych potom zjistil ze mi to nefunguje