Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Novii remote deluxe

ojto (4)|28.1.2006 13:32
Neviete niekto kde sa da stiahnut zadarmo Novii remote deluxe niekto tu pisal ze vie ako len nenapisal navod. diki moc
Mr.Pohoda (134)|28.1.2006 14:10
Můžeš ho stáhnout. Je to trial verze. Pokud chceš plnou verzi programu (legálně samozřejmě), musíš si ho koupit.
duffioso (537)|28.1.2006 14:14
to tu asi vie kazdy,len by si mal asi citat pravidla webu!stiahnut mozes komercny soft zadarmo,len tak,ze vlastne stiahnes "warez" a to tu nie je dovolene!!!
ojto (4)|28.1.2006 14:45
To mi je jasne ze si ho mozem kupit ale ak niekto viete ako to ide zadara prosim napiste mi to na mail diki moc.
pava (20)|29.1.2006 16:43
Mohl by mi někdo pomoci s nastavením, popřípadě hodit link, kde je to česky vysvětleno? Anglicky moc nevládnu. Děkuji předem.
Red Dwarf_ce4you (187)|15.6.2006 00:04
Tak nastavení jsem zvládl i v english, ale mám jiný problém. Tím je stará televize od noname (?) výrobce, firmy HCM kdesi z Asie. Databáze IR kódů už uložená v programu se pochopitelně o televizích tohoto výrobce ani okrajově nezmiňuje. Nemáte náhodou někdo tuto televizi doma i s ovladačem? Já jí nekupoval novou, ovladač jsem nikdy neviděl... Ale pokud někdo naučil PDA z originálního ovladače HCM, mohl by mi nasdílet soubor s IR kódy přímo z PDA? Ještě mě napadlo, že jsem měl kdysi půjčený univerzální ovladač, na kterém stačilo mačkat pořád např. přidání hlasitosti, vysílač IR postupně "ladil" a až začala televize reagovat, ladění se zastavilo a ovladač byl nastaven na váš přístroj. Je takováto "ladící" funkce v programu NoviiRemote Deluxe?
icecat (156)|6.5.2009 19:52
Ahoj, funguje tohle i s BT? Resp. nejaka alternativa napr pro ovladani kompu necim jako je girder pro IR dalkove ovladani?
Jason_ce4you (260)|7.5.2009 06:28
Stručný návod, převzato z nejmenovaného topicu.

Přidání zařízení které chceme ovládat
Menu > Options > Add new device > vybereme první možnost ze chceme zarízení z databáze a dáme next > vybereme typ zařízení > a značku a vybíráme z dalších moznosti jako 1,2.. co je k dispozici a zkoušíme klikat na test tlačítka pro tom stojíme blízko zařízení tak na 20cm aby jsme meli jistotu a ještě máme ir nasměrovaný na ir na příjmači kdyš zařízení reaguje kliknema ne next vybereme si skin a dma zas next az se dostanema na krok 6 vybereme zápožku a pojmenujeme zařízení a dame next a finish pak us si vybíráme ze záložek možností a ovládáme.

Když zarízení nereaguje na volbu z databáze.

zas menu >options > add new devices > ceate new codebase and learn it>next> sin>next vybereme zařízení >záložku popis a next tím máme ovladač bez nahraných príkazů dáme menu >options > setup vybereme námi pridane zarízení u ktereého nemáma príkazy a klikneme na relearn vybereme single mode a start learning klikneme na tlačítko u kterého chcema naskenovat príkaz priložíme dálkový ovladač od zařízení nasměrujeme oba ir porty na sebe a stiskneme odpovídající tlačítko a program vydá zvuk a vrátise zpet a tlacítko by se mělo obarvit takhle provedeme vsechny tlačítka které chcem a dáme done a mělo by to chodit.