Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Metrix 1.0 b1 - nefunguje stmívač

Zdenek Malinsky (9781)|20.1.2006 00:36
Tento plugin do obrazovky zobrazuje údaje o stavu paměti, baterie a nastavení jasu, který lze i regulovat. Je freeware. Na freeware je poměrně designově vydařený plugin, bohužel hlavní věc, kvůli které jsem to zkoušel, nefunguje - tedy stmívač neboli regulátor posvícení nebo jasu. Proto se ptám, zda je problém u mě nebo zda to nejde i ostatním. Všiml jsem si 89 stažení, tak to někdo určitě vyzkoušel.
duffioso (537)|20.1.2006 00:58
Zdenku,nedalo mi to a vyzkousel jsem...slape krasne a podsviceni jde krasne stahnout!!!!:yes: :))
ElSoft (1244)|20.1.2006 02:15
Tak jsem taky zkusil a na WM2003SE chodi, jen se mi nepovedlo stahnou podsviceni uplne na nulu, ono to pise sice nulu, ale stale trochu sviti, coz je obzvlast v noci uzitecne, kolikrat se mi stalo ze jsem si ve tme stah podsviceni az nadoraz a uz sem nenasel potme ten jezdez:oops:

Kdybych nepouzival na indikace SPB Pcket Plus tak bych zrejme sahnul po tomto skvelem pluginu:yes:
Vlastislav Šťastný (275)|20.1.2006 08:54
Mně na VARIU regulace podsvětlení nefunguje. Ikonu jsem dal proto pryč a mám tam místo ní stav paměťové karty. Ještě vyzkouším MATRIX na HP-čku
s WM 2003, požná regulace podsvětlení nefunguje jenom na "pětkách".
Zdenek Malinsky (9781)|20.1.2006 09:04
Já na stav baterie používám Batti od Davida Andršta (po poslední úpravě už není co vylepšovat), jednalo se mi hlavně o ten regulátor podsvícení a ten mi bohužel nejde. Že by to na wm5 nešlo?
Regulátor posvícení má i SPB Pocket+, OmegaOne Battery Pack, Sprite Backup (ke starší verzi byl jako bunus nějaký plugin), ale nejlépe fungoval ten od SPB. Ovšem jen kvuli tomu se mi tam tak velikou "krávu" instalovat nechce.
No, když nad tím teď přemýšlím, kolikrát měsíčně měním podvícení (na Dellu skoro vůbec) přestanu se tím zabývat. Třeba jsem alespoň někoho na tento pluginek upozornil.
Díky za reakce. Třeba ještě napíše někdo s WM 5.:)

EDIT:
Tak než jsem dopsal reagoval šťastný Vlastík ;) (doufám, že u něj platí latinské nomen omen):yes: Vario má myslím WM 5 - takže problém bude u 5. Je mi to divné, když byl tento plugin zveřejněn ažletos, že na nich nejde.
johnz_ce4you (59)|22.1.2006 00:33
mne tento plugin ide na mda2 s wm5 uplne korektne a podsvietenie nastavuje tiez dobre ;)
speed-komi (278)|22.1.2006 13:09
Nevim, jak je to s timto prográmkem, ale podsvícení mi nejde regulovat ani v SPB Pocket Plus. Mám Acer n50 a tam je WM2003SE. Je někdo komu to také nešlo?
Chrasty_ce4you (84)|22.1.2006 17:40
mám taky acer n50 a regulace svitu nejde:evil:
deSkal (30)|3.2.2006 18:46
Na MDA Vario to taky nejde regulovat s Today. Nicméně jak praví klasik:
"kolikrát měsíčně měním podsvícení" moc mi to nevadí. U Varia i to nejmenší podsvícení je dostatečné, zbytek je luxový luxus.
Hlavně že to jde vyměnit napřiklad za velikost paměti...
Zdrav-1-1
Lurk_ce4you (12)|4.2.2006 11:19
Zkousel jsem MAtrix a SPB POcket+ a v zadnem z techto programku mi nejde regulovat podsviceni :(. Mam FS Loox n520, WM 5
Funlife (15)|9.4.2008 18:51
Dobrý den, trošku oživým diskuzi po letech :o) Podařilo se někomu vyřešit proč nejde ta regulace jasu. Mám wm6 HP614c a nejde mi to regulovat jak z SPB pocket+, tak dalších pluginů které jsem zkoušel....Nalezl jste někdo prosím řešení???
Díky
Zdenek Malinsky (9781)|10.4.2008 10:09
Já jsem to tehdy vyřešil tak, že jsem používal plugin Today Warrior (nebo tak nějak). Myslím, že ho máme i zde v sekci freeware a na Dellu fungoval bezproblémově ještě před 14 dny (než jsem Della prodal).

ad Spb P+ - to mi fungovalo na všech PDA, co jsem měl, i když na Treu to jde lépe přes hw buttony.
Zdenek Malinsky (9781)|2.5.2008 15:28
Tak jsem našel, že už nám verze hluboce pokročila. Od března tu je verze 2.1.1. Schválně vyzkoušejte, jak funguje regulátor osvětlení (já teď mám Spb P+). Nevím jak dlouho-od které verze, jde tato aplikace skinovat. Na webu je sice galerie skinů, leč prázdná. Je tam ale návod, jak si vytvořit vlastní.