Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PDA namísto sešitů

dezo (7)|19.1.2006 18:53
Mám dotaz orientovaný na praktické použití koncepce PDA + klávesnice namísto sešitů.

Pokud se rozhodnu pro výrazně levnější variantu a koupím nějakou USB klávesnici, dostaví se problém, který člověka potká s jakoukoliv klávesnicí, která není přímo určena pro kapesní počítače nebo smartphony. Ten problém má jméno absence stojánku na opření PDA. Zajímalo by mě, jak / jestli to řešíte.

Zadruhé, obsahuje PocketWord editor vzorců anebo je možné pomocí stylusu nakreslit vzorec jako obrázek přímo do textového dokumentu?

Zatřetí, existuje nějaký PocketWord-like program, jenž dokáže pracovat s formátem OpenDocument?

Předem díky všem, kteří používají PDA k výše uvedenému účelu a budou ochotni podělit se o zkušenosti.

Dežo
Cake (68)|19.1.2006 19:19
PDA jako sešit používám, ale pouze při předmětech jako jsou dějepis, ekonomie nebo i třeba cizí jazyky. Nedokážu si představit, jak bych na PDA počítal třeba příklady z matematiky. USB klávesnici nepoužívám, dal jsem raději přednost [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] od HP, která je skladnější a rozměrově stejná s klávesnicemi notebooků.
[QUOTE="dezo"]Zadruhé, obsahuje PocketWord editor vzorců anebo je možné pomocí stylusu nakreslit vzorec jako obrázek přímo do textového dokumentu?[/QUOTE] Bohužel Pocket Word (či Word Mobile) žádný editor vzorců neobsahuje a není možné ani do něj na PDA vkládat jakékoliv obrázky.
mousefromhouse_ce4you (268)|19.1.2006 19:47
Do PDA si zapisuji vsechny sesity, krome matiky a fyziky... Nemusim se tahat se sesitama, takze si s sebou do skoly beru jenom svacinu:)... Co potrebuji, to hodim doma do PC a vytisknu...
hrtak_ce4you (314)|19.1.2006 22:29
jojo taky pouzivam na zapisovani prednasek. Je to lepsi clovek ma vzdy s sebou vsechnu probranou latku a je to nej tahak :o)))
jinak ve wordu staci klepnout na draw a clovek muze kreslit (Treba schemata atp.).
Co se tyce formatu ve 2k3SE se to uklada jako .psw ve WM5 uz rovnou do .doc :o) a pro jistotu mam i pocket notepad, ve kterym se da udelat .txt a ten uz precte kazdej vsude :o)
code (174)|19.1.2006 22:38
A neexistuje pro Win2003se nejaky lepsi textovej procesor nez ten interni word???
Zbyšek Záliš (203)|19.1.2006 22:53
Asi nejvybavenější editor je Textmaker od společnosti Softmaker.
code (174)|20.1.2006 12:55
[QUOTE="Zbyšek Záliš"]Asi nejvybavenější editor je Textmaker od společnosti Softmaker.[/QUOTE]

Ted se na to divam.. Zkusim! A co Office anywhere??
Deawo_ce4you (36)|25.2.2006 00:25
Taky používám PDA jako sešit, je to výborná věc....na psaní mám, ale většinou NB.