Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefunkčná aplikácia Lignea lexicon

ocal (2)|13.1.2006 23:13
Pekný deň prajem.
Nie som ešte dlhým užívateľom platformy Pocket PC. Mám QTEC 9060 od Eurotelu sk, a po čase mi prestala chodiť aplikácia slovník Lignea Lexicon 2002( v pohode mi 3 mesiace fungovala). Pri kliknutí sa ukáže na zlomok sekundy a zatvorí. Soft reset nepomohol, pri pokuse odinštalovať aplikáciu vypisuje hlášku, že súbory ipa93dr.ttf,ipa93dr.ttf, ipa93sr.ttf sú používané v ROM a nie je možné ich odinštalovať. Následne som použil hard reset a hláška bola opačná - nie je možné nainštalovať súbory nakoľko sa používajú v ROM. Program sa nainštaluje ale nefunguje.Môžete mi prosím poradiť ako postupovať.
Chcem sa ospravedlniť ak som prehliadol obdobný problém, snažil som sa preklikať cez sekciu MDA, XDA poctivo.

Informácie o zariadeníROM 1.31.00
ROM date 12/13/04
Radio 1.00.00
Protocol1337.30
ExtROM 1.31.161

Laco
duffioso (537)|14.1.2006 12:35
a bol ten soft,priamo v masinke,alebo si ho tam pridal sam?vyzera to na trial verziu,ked bola funkcna len tri mesiace!ked si dal HR tak sa sama zacala instalovat,alebo si instaloval sam?je zaujimave,ze ti to napisalo tu vec,ze sa neda ked je pouzivana v ROM a pritom tam byt logicky nemoze!skus napisat nieco viac
xkovi_ce4you (568)|14.1.2006 14:37
Problem je v tom, ze ti nemuze najit soubory se slovnikem, nejspis..tohle presne to delalo, pokud clovek nainstaloval pres AS, udelalo mu to dva adresare, ackoli vse ma byt instalovano do jedine slozky, pod kterou budes mit slozky: Data, Icon, Lang a soubor lexicon.exe. Cili zkontroluj, zda to tak mas, pripadne si to takto presun do jedine slozky a pak zkus spustit primo pres lexicon.exe..
Co se tyce tech .ttf souboru, to jsou fonty, ktere jsou v \Windows\Fonts\, tak bych se podival tam, zda tam nahodou nezustaly;) Vadi totiz pri te reinstalaci..tak bych je zkusil pripadne smaznout manualne..
ocal (2)|14.1.2006 16:32
Ďakujem.
Po presunutí súborov do jedného adresára program funguje. tft súbory sa mi nepodarilo vymazať, stále to písalo že ich využíva iný program ale podarilo sa mi ich vystrihnúť a presunúť na iné miesto. Program nebol doddaný spolu s počítačom a nie je to trial verzia, je zaujímavé, že pri prvej inštalácii cez AS to fungovalo normálne.
Nie so príliš zbehlý v pocket PC platforme - niekedy mi je ľúto za staým dobrým PSIONOM. Ešte raz ďakujem za pomoc
Laco