Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Outliner pro PPC

kenika (50)|12.1.2006 09:31
Nevíte o nějakém dobrém outlineru pro PPC, který by měl i desktopovou část? přecházím z palmu, kde jsem používal Bonsai (www.natara.com). je něco podobného i pro PPC?
beecher (9270)|12.1.2006 10:26
Pokud se jedna o planovani projektu, tak mohu jedine doporucit PocketPlan. Umi to editovat Projekty z MS Projectu.
matko_d (5)|13.1.2006 08:58
Outliner, ako je Bonsai budeš veľmi ťažko hľadať. Mám PPC viac ako rok a nenašiel som nijakú adekvátnu náhradu.
Existujú rôzne stromové poznámky, avšak zásadná vlastnosť, ktorá bola u Bonsai - a síce, že nová položka v strome sa ti urobí ak ukončíš riadok, to funguje iba u Stramliner a Pocketthinker, čiastočne u PocketMindmap.
Pri iných programoch ako SuperList, TreNotes vytváraš položky trapne cez New dialóg, čo rýchly prúd myšlienok nijako nepodporuje.
Podľa mňa je slušný Pocketthinker, má aj desktop integrovaný priamo do Outlooku, ale niekoľko detských chorôb, ktoré budú dúfam opravené v novej verzii.
Ja používam so zaťatými zubami PocketMindmap, ale betu, lebo aktuálna je dosť o ničom. Ako desktop môžeš použiť Mindmapper, lebo vie ukladať v jeho formáte, alebo jeho free reader.
Jediná nádej je, že Natara začne robiť Bonsai aj pre PPC, lebo môj kedysi veľmi obľúbený denník DayNotez už je v bete pre PPC. Bonsai pre PPC by bola udalosť.