Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPS Bluetooth Gopass GPT-700 zkusenosti

stoupa88 (97)|8.1.2006 21:00
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] Koupil jsem tuhle GPS v sunnysoftu a mam takovej problem. Mam ipaq hp iPAQ hx2490 spojeni probehne OK. Pri pouziti s TOMTOM nebo POCKETKIM to neustale nenajde nejake satelity stalo se tedy asi 2x ze pri pouziti pocketkim to i fungovalo na 4 satelitech. Je u toho takovej testovaci programek a ten mi ma ukazat kolik momentalne GPS vidi satelitu stejne jako tomtom a vidi 1-4 satelity. Pokud vidi alespon 4 tak to nejak funguje. Nemam moc zkusenosti s GPS, ale nemusim se snad pohybovat aby to nalezlo polohu? Staci snad, kdyz to vidi na oblohu... GPS uz jsem byl i reklamovat ta puvodni nasla max 2 tahle max4. Ten testovaci programek sice urci LAT/LON, ale jak jsem psal vidi bezne jen 2-3 satelity coz je asi malo. U notebooku se to chova naprosto stejne. Zacinam si myslet ze takle GPS je strasne spatne citliva..... nemam s tim sice moc zkusenosti, ale pochybuju ze to je nastavenim. Tady to komunikuje zasadne na COM8 jende ne takze tady asi problem nebude. Mozna by bylo reseni externi antena, ale to fakt nechci.... Pokud nekdo mate podobne zkusenosti nebo rady budu Vam moc vdecnej. Predem Diky

VYRESENO Nevim sice jak je to mozne, ale ted jsem byl venku a naslo to cca 8 satelitu a fungovala OK mam pocit, ze to bylo tim ze jsem chodil venku a stat na strese asi nepomaha??? S tou co jsem reklamoval jsem venku behal jak "blazen" tak jsem to s touhle zkusil jen na strese a myslel si ze kdyz se to chova pomalu stejne nema smysl pobihat venku....a melo :-) Pokud nekdo budete mit nejake poznatky s touto GPS piste je sem. Diky
stoupa88 (97)|11.1.2006 23:56
Pokud muzu poradit tak tuhle GPS si urcite NEKUPUJTE !!! Rychle jsem ji bezel vratit a koupil si BT 339 a jsem plne spokojen.
S474N (660)|12.1.2006 08:27
Jeste bych mozna ale napsal, ze nelze porovnavat zbozi, ktere je o vice nez 1200 Kc drazsi, navic v pripade G700 je to skoro polovina ceny tohoto pristroje.
beecher (9270)|12.1.2006 10:40
Mne fakt prekvapuje, jak lidi dokazou laborovat, kdyz vitez mezi BT GPSkami je asi uz dost dlouho znam... ;) :D
stewo99 (2)|26.1.2006 13:37
Mozno sa pytam blbost ale som zaciatocnik. Ta mala krabicka (GPS reciver s BT) Ide na strechu vozidla? Nevadi ked to zmokne snezi alebo je mraz?
Pavlucha (1496)|26.1.2006 14:32
Tahle krabička spíš ne, její kabeloví předchůdci měli magnet, takže se tak užívat mohli (v některých případech i museli).
Striker_ce4you (224)|26.1.2006 15:36
Jakmile mas chycenej signal, tak ji muzes dat kamkoliv v aute - ja ji davam do kastliku u spolujezdce. Tohle plati u GPS se Sirf III.
pava (20)|26.1.2006 16:39
[QUOTE="Striker"]Jakmile mas chycenej signal, tak ji muzes dat kamkoliv v aute - ja ji davam do kastliku u spolujezdce. Tohle plati u GPS se Sirf III.[/QUOTE]

Mohu potvrdit, mám tu samou zkušenost. Síla signálu při jízdě, při umístění GPS za sklem nebo v prolisu pod ruční brzdou je v podstatě stejná.