Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket Informant + vytaceni cisel

Michall_ce4you (10)|6.1.2006 19:19
Zdravim, na svem FSC Pocket Loox 600 pouzivam aplikaci Pocket Informant, kde jde z kontaktu primo vytocit cislo na mobilni telefon. Cislo se vsak na PDA vytoci (vytaceci ton), ale na mobilu uz nikoliv. Bluetooth pritom funguje v pohode (internet, atd...). Nevite nekdo, prosim kde by mohla byt chyba?

Diky Michall
Pavlucha (1496)|7.1.2006 10:39
Nevím, kterou máš verzi, ale nastavení by mělo být: SETTINGS - DIAL MODE - a tam vybereš BT.
Michall_ce4you (10)|7.1.2006 10:51
Verze PI je 3.10, bohuzel takove nastaveni tam nikde neni, pouze v Options/Dialing mam zaskrtnuto Allow dialing a pak tam jsou zalozky jako Area Code, Country Code, Inter. dialing number, Long Distanc Prefix, Dial Prefix, .. tak nevim..
TheMelin (1642)|2.3.2006 16:36
Ahoj, mám pocket Informant Rev.4 (tedy poslední) a ačkoliv tam mám češtinu od Petra Hájka ( ještě jednou mu děkuji ), tam nemohu nikde najít jak nastavit u kontaktu výchozí číslo.
Tedy u kontaktu mam třeba tři čísla a z toho jedno je vždy zobrazeno v seznamu kontaktů, ale chci aby tam bylo zobrazeno jiné. Nevíte jak a kde na to?
space_cowboy (336)|3.3.2006 12:26
[QUOTE="TheMelin"]jak nastavit u kontaktu výchozí číslo..[/QUOTE]
Ak som spravne pochopil tvoju požiadavku, malo by to ísť jednoducho. Kliknutím na písmenko (O - Office, M - mobile, H - home) na konci riadku kontaktu v zozname sa otvorí kontext menu, kde je možné vybrať defaultné čislo. Viď screenshot. ;)
TheMelin (1642)|3.3.2006 19:55
Perfektní :yes: :yes: děkuji, tak tohle by mne nenapadlo :)