Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

po hard resetu-nemůžu najít záložní soubor!

Chrasty_ce4you (84)|2.1.2006 17:26
zálohoval jsem PDA acer n50 premium pomocí activesync 30.12.05 a dnes 2.1.06 jsem provedl hardreset protože mi nějak pda blblo.....ale ten šok!připojím k pc zapnu activesync>nástroje>zálohovat či obnovit>záložka obnovit>a co mi to řeklo?záložní soubor nebyl nalezen!
ElSoft (1244)|2.1.2006 18:05
No ono je to zrejme tim ze je to zaloho v jinym adresari.
V AS mas moznost zmenit jmeno toho soubru, tj. klikni na Change...

dej o uroven nahoru, vyber spravny adresar a v nem zalohu(dobre ji poznas podle datumu a dobry je si vytvorit i kopii), pak by ti mela jit obnova.
Nebo zkus na PC najit vsecky soubory *.stg
Zdenek S (27)|2.1.2006 18:34
Me se kdysi stalo ze sem udelal FULL zalohu na PC a po HR sem v pda zadal jiny nazev nez mel puvodne a pak uz mi ActiveSync nechtel ulozenou zalohu obnovit (Takova zacatecnicka chyba - mel sem ho tehdy jen 3 dny ;))
Zdenek Malinsky (9781)|2.1.2006 20:28
Proč nepoužíváš k zálohování backup manažer (Sprite, Sunnysoft...) a nezálohuješ na kartu? Když tě postihne HR v terénu, je záloha udělaná AS doma v PC dosti na nic.

Chrasty_ce4you (84)|2.1.2006 20:51
protože (sice jsem to zkoušel jednou) když zálohoval na CF(Cheetach 80x 2GB,pretec)tak se to po chvíli seklo a tahle jsem to nechal ležet na stole a pořád nic...a s SD(Kingston 133x 1GB)se mi to už zkoušet nechtělo:) ale příště to tak udělám.....nejhorší je jak říkal ELsoft že mám najít ten záložní soubor stg tak já ho tam nemám ale objeví se až když dám zobrazit vše s jinou příponou!přitom to je Backup..
c.Data_ce4you (40)|3.1.2006 08:14
[QUOTE="Zdenek S"]Me se kdysi stalo ze sem udelal FULL zalohu na PC a po HR sem v pda zadal jiny nazev nez mel puvodne a pak uz mi ActiveSync nechtel ulozenou zalohu obnovit (Takova zacatecnicka chyba - mel sem ho tehdy jen 3 dny ;))[/QUOTE]

Ze zálohou mám své zkušenosti dělal jsem ji přes Active sinc a vše OK, Jen dejte pozor na to že pokud mate na DPA CZ prostředí tak si active sinc myslí že je to jiný systém. Musí se prvni nainstalovat Cz prostředí a pak teprve obnovit systém na názvu nesejde...