Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

BT, Wifi Router + PDA

EnMC (14)|31.12.2005 01:14
Muj problem je asi nasledujici:

Zvazuju koupi Aceru N311 až teda bude k dostání:) ->> chtěl bych ho mít, když budu doma, sesynchronizovaný s routerem (BT či Wifi, nevím co je u tohodle lepší. Mám doma USB BT a bolí mě občas hlava tak taky tyhle poznatky mě zajímají a rychlost. Zajímá mě taky cenová relace, zatím jsem se moc nedíval nemám přehled.) Proč router? Jde o to, že PC nemám zapnutý stále a rád bych šel i do jinýho pokoje (pro tuto možnost asi WIFI, nevím jak je to s dosahem a se zdmi
:evil:, hlavně že není stále zapnutý to PC )
K tomuto mě zajímá jestli je to možný a výše uvedené dotazy.

Teď druhý problém. Mám na PC už jeden router a to na VoIP volání takže je tam jen slot na PC(síť) a telefonní kabel. Nevím, jestli ty routery dát na sebe nebo to vyřešit úplně jiným způsobem. (Nejsem v tomhle zrovna odborník.) Toť vše.Předem díky za odpovědi.
Barbados (189)|31.12.2005 09:21
zdravim, tento problem jsem uz taky resil , ale s tim rozdilem ze pc vicemene vubec nevypinam . Ptal jsem se na foru co je lepsi jestli udelat sit pomoci bt nebo wifi . Jednoznacne zvitezilo wifi ( rychlejsi prenos , vetsi dosah ).
Tak jsem to vyresil dokoupenim jeste jedne wifi karty s moznosti AP a musim rici ze jsem uplne spokojeny . Bydlim v RD a s pda na net se pripojim uplne vsude vcetne sklepa a zahrady.
EnMC (14)|31.12.2005 11:12
Tak to skvělý, tím pádem asi ten Wifi Router. Teď jsem jen zvědavý jak to vyřeším s tím VoIP routerem (Sipura)
EnMC (14)|8.1.2006 16:29
Pomůže mi někdo vybrat alespon kvalitní Wifi Router s AP ? Zatím tomu moc nerozumím.
beecher (9270)|8.1.2006 16:35
Asus WL-500g

Jinak jeste musim upozornit, ze WM5 a AS 4.x neumi synchronizaci pres WiFi (obecne pres sit).
EnMC (14)|8.1.2006 19:40
Dík.

AirScanner AirFix asi ne. Dělají, vyvíjí už něco? Je to celkem škoda. :?
beecher (9270)|8.1.2006 19:52
Airscanner AirFix opravdu ne, spise je obecny tlak na MS, aby tam sync pres sit zase vratil...
EnMC (14)|10.1.2006 18:19
Otázka mimo mísu, ale určitě se sem někdo podívá. ;)

Funguje připojení přes USB externího disku(napájení má) na PDA?
beecher (9270)|11.1.2006 17:34
Pokud je Aceru N3xx vlastni USB Host, tak to nebude problem...
EnMC (14)|11.1.2006 21:29
Někde je psaný u N311 1.1 někde zase 1.0. Jaký je v tom rozdíl?
beecher (9270)|12.1.2006 10:35
To nereste, 1.0 se uz aspon 2 roky nevyrabi... ;)
marekp_ce4you (3)|19.1.2006 10:10
[QUOTE="beecher"]Asus WL-500g

Jinak jeste musim upozornit, ze WM5 a AS 4.x neumi synchronizaci pres WiFi (obecne pres sit).[/QUOTE]

Prosím o radu, mám Asus WL-500b...pouřívám ho v hybridním režimu. Z AP připojen pomocí LAN, a vytváří mi domácí síť. Jeden PC připojen do něj pomocí LAN, druhý Wireless (notebook). Vše pracuje bez problémů, mám tedy v bytě Wi-Fi síť. Chtěl jsem sdílet internet na HP 4700, stejně jako notebook, ale nějak to nefakčí. PDA se bezproblémů připojí so Wi-Fi sítě (ať už s pevnou IP, nebo automatickou), ale internet nefakčí, vždy to napíše, že požadovaná stránka není k dispozici. V čem může být problém?
Dík za každou radu.
dolby_ce4you (33)|22.1.2006 10:39
To MarekP : úplně stejným problém mám i já. Otevřel jsem na to nové téma, protože si stím nevím rady. Stejné PDA i router. Mě to ale chvíli fungovalo, tak 4 minuty a od té doby pořád stejná hláška. Nemůžu se dostat ani ke konfiguraci routeru.
markjag (386)|22.1.2006 21:02
Akurat si idem kupovat router a ako tak citam tieto tu thready normalne sa bojim :) . Ale verim ze to nejak vyriesim a ze to pojde aj s heslom v pohode bez problemov :> .
Ako tak pozeram vecsinou mate ASUSi a tie su v porovnani s tym co chcem ja troska drahsie :) .
Neberem AP ale router. Konkretne tento:
http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=6903938

Podla mna ma vsetko co potrebujem. 4 TP konektory na 4 PC cez kabel, USB slot na sdielanu tlaciaren a WiFi. Len ta cena je taka, ze clovek sa boji aby to za tie peniaze vobec fungovalo :D

btw: ma s nim niekto skusenosti?
JecminekMaselnik (464)|23.1.2006 21:08
k tem wifi routerum: a jak mate treba nastavena dnska na pda? Zkuste treba vxutils pro nejaky troubleshooting, treba ping na branu za accesspointem nebo tak neco. To ze nejde internet muze mit vice pricin a nektere muzou byt i trivialni...