Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Optimalizer off-line stranek

null (0)|4.6.2003 02:45
Dobry den,
potreboval bych od nekoho z vas poradit a to:Synchronizuji si stranky pres Offline Mobile Favorites v IExploreru.A potreboval bych nejaky optimalizer stranky tak ,aby byla jen na sirku displeje a ja ji jen posouval nahoru a dolu,nebo tak neco.Ptam se protoze jsem myslim neco takoveho uz tady cetl,ale bohuzel to nemohu pres vyhledavani najit.Tak bych se chtel zeptat jeste jednou.
Predem moc dekuji.Radim
CarlosL (126)|4.6.2003 21:18
V IE na PPC v menu "Zobrazit" zaškrtnout "Upravit na obrazovku".

Carlos
null (0)|4.6.2003 21:30
Ahoj
Vzhledem k tomu jak se mi to stale zobrazuje si nejsem jisty jestli jsem to zpravne pochopil.Udelal jsem to v Ipequ nasledovne.Najel jsem na Off-line stranku v IE a ve wiev jsem zaskrtnul fit to screen.Je to tak spravne?Jestli ono tak je to promne trochu zklamani.Nepripada mi to moc pohodlne cteni neustale honit text na bocnich listach.Ale jestli jsem to spatne pochopil opravmne prosim.
Diky moc Radim.
CarlosL (126)|4.6.2003 21:44
Jo, Jo bylo to pochopeno spravne. Akorat ja si stahuju stranky do iPAQa upravene pro kapesni pocitace a ne klasicke. Ty klasicke (nektere) se chovaji stejne jako tobe. Pokud mohu aspon trochu pomoct, tak dobre stranky jsou www.palmportal.cz a tam se da docela dobre vybrat.

Carlos
hybo (3107)|4.6.2003 21:48
treba taky www.sunnysoft.cz/wol