Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM2003 SE Problem s obnovením zálohy po HR

empiK (137)|17.12.2005 10:55
Mam problem s obnovou zalohy po HR na Acer n30. Mam nainstalovany SE. Ty mi fungujou uplne bez problemu, az na zminenou obnovu. Dvakrat se mi stalo, pokud jsem PDA nepouzival cca 14 dni (kacirske, ja vim :)) ) a došlo k uplnemu vybiti, doslo k automatickemu HR. Dal jsem samozrejme obnovu bud z ROM nebo z karty. Vzdycky ale neuspesne, protoze se na me zle zatvari hlaska Invalid Restore File a pres to vlak nejede.
Jima me hruza z toho, ze budu opet muset vsechno instalovat znova a nastavovat a upravovat. Da se ta zaloha jeste nejak zachranit? Neverim tomu, ze je nejak spatne ulozena. Musi to byt jiny problem. Jak jsem psal, zkousim pouzit zalohu jak z ROM, tak i z karty a vzdy se stejnym vysledkem. :(
Zdenek Malinsky (9781)|17.12.2005 12:28
Jaký používáš backup manager a jak zálohuješ (myslím jakou koncovku má soubor vytvořené zálohy)?
Aerosa (24)|17.12.2005 13:03
Nechci tě podceňovat, ale mě se stala podobná "chyba". Nejdřív musíš do N30 nahrát českou lokalizaci a pak až obnovit zálohu. Snad jsem ti pomohl
empiK (137)|17.12.2005 13:34
Pouzivam klasickej Backup/Restore obsazeny v SE. Nic externiho. Takze i pripona je klasicka *.abk. Samozrejme pouzivam lokalizaci a zalohuju logicky az pote.
karlic (707)|17.12.2005 13:38
Udělat HR
Nastavit regional settings, date, time, time zone
Nainstalovat češtinu, v takové formě, jak ji máš uloženou v záloze
Udělat restore
Udělat SR

Pomohlo?
freeman_ce4you (428)|17.12.2005 13:47
Asi nepomože lebo v SE je tá záloha Backup restore nefunkčná nobnový a nezazálohuje korektne mne vždy zamrzne pri zálohe.
Preto používam sprite backup.
empiK (137)|17.12.2005 13:51
Takhle to dela bezne. Bohuzel v tom problem neni.
Ale podarilo se mi to vyresit tim, ze jsem prepsal jmeno souboru zalohy i s priponou na stejne a pak to vzalo. No nevim, cim to muze byt, ale aspon ze to uz funguje aspon takto. Dekuju vsem.
Zdenek Malinsky (9781)|17.12.2005 14:10
Pro jistotu zálohuj i tím backupem v AS.
Sprite Backup by také stál za úvahu (nebo český od Sunnysoftu - zkus trial).
Ještě vyzkoušej, zda defaultní backup manažer umí zálohovat i jinak než do *.abk a pokud ano, tak zda jde obnova z této zálohy.
empiK (137)|17.12.2005 15:02
Zkousel sem to resit normalne (ne tim prejmenovanim souboru viz. vyse), ale narazim na tento problem:
Mam AS, ale aktualizace se tvari, jak kdybych ho nemel :-(