Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problémy s procházením webu

skylark_ce4you (3)|14.12.2005 13:56
Mám problémy s browsingem webových stránek. Lze se v pohodě připojit - přes modem, pomocí bluetooth s mobilním telefonem a i pomocí WiFi (ikona hlásí připojenove všech případech), ale jakmile spustím Internet Explorer, chvíli nic a pak hláška: Hledaná stránka nemůže být zobrazena. Jediný způsobem, jak procházet web, je po připojení k PC pomocí ActiveSync a pak přes PC, to jde hladce, jinak nic. Jsem z toho jelen, zkoušel jsem měnit podmínky připojení, nebyl jsem úspěšný. Předem díky za pomoc a radu. Acer n50, RO verze 1.00.18, česká lokalizace.
fretak (265)|14.12.2005 16:51
Ja se bezne pripojuju pres BT a hlavni pocitac. Samozrejme, pres ActiveSync.
skylark_ce4you (3)|15.12.2005 07:52
No, to mi jde taky, i když ne via BT s PC, ale přes USB kabel s PC. Ale zaboha nefunguje načítání webových stránek při přímém připojení, ať už modemem, via BT přes telefon nebo via WiFi. Někde ve fóru jsem našel, že mám spustit uvítací obrazovky "welcome.exe", to trochu pomohlo asi na minutku, stránky šly načítat, ale pak, bum, hláška, že hledaná stránka nemůže být zobrazena. Bojím se, že to skončí HR. Má někdo zkušenosti s alternativními browsery než je PIE při řešení tohot problému? Díky za pomoc i rady!
Zdenek S (27)|15.12.2005 11:59
Ja teda celkem v pohode brouzdam pres PPC. Mobil mam teda pripojenej pres IR protoze muj SonyEricsson T300 nema BT ;(
Nikdy sem zatim nemel problemy s tim ze by se neco nenacetlo.
Tak nevim. Zkuste nekdo misto BT spojeni to relativne nepohodlne IR...
skylark_ce4you (3)|15.12.2005 12:25
Mno, vygoogloval jsem pár dalších informací: problém patrně leží v souborech CMMapG a CMMapP ve složce "ConnMgr" (WM 2003 SE). Ty se totiž po spuštění uvítací série "welcome.exe" patrně udělají nové nebo resetují. Divné je, že to chvilku funguje a pak se to podělá... Možná, že jiné browsery než PIE tyhle soubory nepotřebují, pak by měly běhat v pohodě. Tyto potíže má podle stesků na internetu dost lidí, nechápu, že z Mrkvosoftu není nějaký patch (nebo je, já ho nenašel). No nic, budu dál pátrat a laborovat, kdyby někdo něco zjistil, dejte prosím vědět.
wolodaw (50)|10.2.2006 22:46
Zdraviím všetkých. Presne tento problém má aj môj kamarát a ani za nič nevieme inet rozbehnúť na viac ako pár minút. Skúšali sme už zopár mobilov, ale stále ten istý výsledok. Keby ste niekto vedeli ako na to, dajte prosím vedieť.
p3x350 (14)|11.2.2006 11:00
No ja som asi jeden z stych stastnejsich. Bezi mi net cez BT a phone uplne bez problemov. Mam k700i a n50p. V jednom fore sa tu pisalo ako treba nastavit PDA. S tymto nastavenim je vsetko OK. :yes:
c.Data_ce4you (40)|13.2.2006 06:05
Jo mě to dělá taky a když budete mít zaplý nějaký manažer tak zjistíte že vám to píše když báte zapranou ramku. Mě stačí povipínat rpogramky a když nic jineho tak SR