Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Soft na spotrebu paliva, ALE nutnosťou je import !

Marek71 (91)|12.12.2005 13:10
Zdravím,

používate niekto soft na evidenciu spotreby u auta ? Rád by som niečo dobré na PPC, ale podmienkou je, aby umožňoval import dát napr. formátu csv. Pretože ide o to, že už 2 roky na Palme používam jeden soft ( AutoMobile ) a mám tam toho za 100.000 km už celkom dosť, nerád by som to prepisoval ručne do Acera.

Stačí niečo jednoduché, zadám km, množsvo, cenu/liter, dátum a bude to logovať záznamy, nejaký jednoduchý graf, príp. jednoduchá štatistika km/mesiac, km/rok, náklady za mesiac... a ak by to umožňovalo aj nejaké tie záznamy o opravách ( leasingové splátky ) a zahrnulo by to do štatistiky, tak by to bolo super, ale nie je to nutné.

Ideálne free, ale ak bude dobrý, tak aj zaplatím pár $. Skúsil som hľadať na Hhandango, niečo som vyskúšal, ale nie je to ono, najlepší sa mi zdal [odkaz, pro zobrazení se přihlaste], ale neumožňuje import.

Tak ak máte nejaký tip, budem rád.

Marek.
Žulda_ce4you (244)|12.12.2005 13:12
http://radius.webpark.cz/radiusfuel/index.html

Umí import, nějaké grafy, je free, jsem s ním spokojen.
Marek71 (91)|12.12.2005 14:51
OK, vďaka za tip. Hneď som vyskúšal a v pohode. Funguje ako mám, jednoduchý a dostačujúci.
Len nepodporuje zatiaľ jednu vec ( bude vraj v ďalšej verzii, resp. v úplne novom programe Radius auto ) a to je neúplné tankovanie. To znamená, že keď nenatankujem plnú, aby ten záznam ignoroval a nepočítal z neho spotrebu, ale aby to pripočítal potom k nasledujúcemu kompletnému tankovaniu.

Ale inak fajn, som zvedavý na tú novú verziu.