Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace Outlook - 2 otázky

Homer261 (98)|7.12.2005 12:25
1. Při synchronizaci PDA a Outlooku 2003 se ztratí barevné označení událostí v kalendáři Outlooku v PC. Dá se tomu nějak zamezit?
2. Po synchronizaci došlé pošty nelze otevřít přílohy. V PDA jsem nastavil nejprve ukládání příloh na kartu, když to nefungovalo, nastavil jsem interní paměť, ale přílohy opět evidentně nejsou stažené. Chybu při synchronizaci PDA nehlásí. Nevíte někdo, co s tím?
:?:
Zdenek S (27)|7.12.2005 16:56
V Active sync je možnost nastavit v poště jak velké přílohy se mají do PDA kopírovat. Primárně je tam myslím 100kilo, takže když je příloha v mailu větší tak se tam nezkopíruje.
Homer261 (98)|7.12.2005 23:49
Jo, díky za odpověď, podívám se ještě na tu velkost souborů.
Ale co s tou ztrátou barevných popisků? Copak to nikoho opravdu neštve? Nebo se to děje jen u mne?
Zdenek S (27)|8.12.2005 19:41
Tak sem zkousel i ty barevny popisky. Nastavil sem nejaky barvicky u celodennich udalosti v kalendari a po synchronizaci bylo vse stejne barevny tak jak sem to zmenil = vse OK. Taky mam OUTL. 2003

p.s. Ja teda osobne vybarvovani udalosti moc nemusim, protoze ten kalendar pak vypada barevne jak stanek s klobasama nekde na pouti.
Homer261 (98)|8.12.2005 21:41
No barevné to, to je pravda. Ale je to přehlednější. A fungovalo Ti to jen u celodenních událostí??