Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vztah mezi IntelliDialer a IntelliPad

osch (1330)|17.11.2005 15:21
Ahj. Prosím vás. Je nějaký vztah mezi IntelliDialerem a IntelliPadem? Tím vztahem myslím jestli je pro používání IntelliDialeru potřeba mít nainstalován i IntelliPad. Ptám se proto, že I-Dialer používám na MDA II bez problémů, ale v rámci úspory dat jsem odinstaloval IntelliPad, který jsem tam měl jen "pro zajímavost" a ejhle!!! HR :evil:. Tak jsem to všechno opět nainstalil, jen ne ten I-Pad a on od toho okamžiku neběžel ani I-Dialer. Tak jsem provedl další HR, nainstalil jsem to komplet i s I-Padem a I-Dialer opět funguje :?: :?: :?: Je to možný? Díky za názory ;)
Martin Ráž Hoch (1832)|18.11.2005 00:51
Nevím, jestli pomohu. Nemám názor, ale zkrátka používám pouze inteligentni vyhledávání a ten pad nikoliv. Funguje to normálně separátně, alespoň na MDAc.
daww (687)|18.11.2005 09:24
Skutečně to funguje nezávisle na sobě. Vyzkoušeny obě varianty. Spíš mě napadá, jestli jsi neodinstaloval nějakou komponentu i z toho druhého programu ?
osch (1330)|18.11.2005 10:57
Nene. Jak jsem psal. Po HR jsem I-Pad vůbec neinstaloval a I-Dialer nefungoval. Ještě to otestuju (mám na to dnes čas) a pak podám zprávu. Ale teď mi to připadá, jako by oba sftwrs používaly nějakou společnou součást, která se ale instaluje jenom s jedním z nich :?: . Po testu dám vědět. :yes:
osch (1330)|2.12.2005 15:34
Takže po nějaké době používání i-dialeru bez i-padu žádný problém nepozoruji. :yes:
Martin Ráž Hoch (1832)|2.12.2005 15:44
Tak mě ale napadá... nevíte někdo jaký je rozdíl mezi staršími verzemi iPadu a iDialleru (resp. PhonePadu RC12 a SmartDialing RC13) a aktuálně vydanými RC20 od TMo (tedy kromě těch hnusných barev)?