Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

outlook meni telefoni cisla (prefix)...

kubisz (1054)|12.11.2005 18:20
dobry den,

poradte sim nekdo s problemem, ktery nevim, kdy moc nastal, ale jednoho dne se mi v kontaktech objevily cisla bez predvolby +...drive sem mel vsecko ulozeny ve tvaru +420xxxxxxxxx, ted se to ukazuje 420xxxxxxxxx...kdyz to v outlooku zmenim na +420, tak to vrati zpet, grrr...nevim, od kdy to dela...v pc neni modem, ale je tam BT, ktery si nejaky modem priinstalovalo...predvolba je normalka na CR...PDA je ACER n50...ani by mi to nevadilo, ale nejdou ted odesilat zpravy pres easy SMS...chybi tam to +...kdyz to prepisu na 00420, tak to de...hm, poradi sim nekdo? diiiky

edit - tak to je asi problem nekde na PC...v PDA to zmenit jde, ale do OT se to po synchronizaci proste neulozi, grrr...

kuba
Valheru_ce4you (68)|26.4.2007 21:11
Vyresil si to nejak ??
kubisz (1054)|26.4.2007 21:41
mno, vyresil, prepsal jsem to rucne, ale je to nejaka chyba outlooku, kdyz uz mate v PDA zadany cisla v mezinarodnim formatu...proste to nerozpozna a snazi se pred to cpat znovu +420...mozny problem bude jeste asi v tom, ze puvodni cisla se jmeny jsem do outlooku dostaval jeste z nokie pomoci PCSuite a s tim sou problemy vzdy :) ale zatim jedine fcni reseni je vsechny cisla rucne prepsat v PDA, ci outlooku (kde je to samozrejme nepomerne jednodussi) a nasledna synchronizace...pozor taky v pripade, ze se to sesynchronizuje s temi spatnymi prefixy, tak prichozi SMS a hovory spravne zobrazi jmeno, ale neda se nikam dovolat, trvalo mi pul dne, nez jsem zjisti, proc mi operator porad rika, ze volany ucastnik neni dostupny, nebo ma odpojeny telefon ;)
Lobo_ce4you (514)|27.4.2007 11:21
Projděte si tuto diskuzi:
[CODE]https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=8786[/CODE]