Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dell Axim x50v s WM 5.0 - synchronizace přes BT

Pinochio (424)|5.11.2005 09:27
Dnes ráno se na mě usmálo štěstí a povedlo se mi rozchodit BT synchronizace na WM5 na mém dellu. Podělím se s vámi o to jak.
Mám MICROSTAR BToes 2.0 BlueTooth Key USB a v Dellu WM5.
Nevím jestli to půjde bez partnerství, nevím, kdyžtak doporučuji vytvořit pomocí USB kabelu, nebo IR.
Nejdříve bylo na PC třeba nastavit, službu Active Syncu pomocí COM3, vypnul jsem zabezpečení. Viz obrázek
Předem upozorním, že Dell neviděl na mém počítači službu Active Sync.
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Potom sem se pokoušel přinutit Dell, aby našel službu AS na mém počítači, opět bez úspěchu.
Tak jsem spustil Active Sync na Dellu, dám Menu (pravé tlačítko na displeji).
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Potom se AS na PDA zeptal zda chcci vytvořit nové partnerství, dám yes, dále New Partnership, potom zacne Dell vyhledavat BT zařízení v dosahu, najde moje PC, vyberu ho, dam Next, zadám klíč k zabezpečení, ten zadám na PC, pak dell začne vyhĺedávat služby v mém PC a zde nastal problém, že Dell neviděl AS jako službu v mém PC, tak jsem na PC pustil v Active Syncu vyhledávání v Connection Settings kliknutím na Connect,
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
zatímco AS na PC vyhledával porty, dal jsem na Dellu Refresh abych obnovil seznam služeb, které u mého PC vidí, a najednou se objevil Active Sync, zatrhnul jsem ho a pak už jsem jen odkliknul na PC hlášku, že Michal_PDA se připojuje přes AS na COM3 a začalo se synchronizovat.
beecher (9270)|5.11.2005 09:29
Aneb standardni postup s MSI BT klici... ;)
Pinochio (424)|5.11.2005 09:34
[QUOTE="beecher"]Aneb standardni postup s MSI BT klici... ;)[/QUOTE]
Standartní postup bohužel nefungoval protože moje PDA nevidělo v PC službu Active Sync.
beecher (9270)|5.11.2005 09:50
Ale standardni postup u MSI, WXPSP2 a MS BT Stacku... Vis?