Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket Outlook a hlavicky zprav

ample (1)|5.4.2003 11:26
Dobry den,

nevi nekdo jak donutit Pocket Outlook (T-mobile MDA), aby stahoval pouze hlavicky emailu a zacatek zpravy ? Pokud v nastaveni zadam stahovat pouze hlavicky zprav vcetne 1k textu, stahne mi outlook prvni kb zpravy, ale nenabidne mi volbu "oznacit ke stahnuti". Pokud zadam stahovat pouze hlavicky, tak mi volbu "oznacit ke stahnuti" nabidne. To je ale k nicemu, protoze nevidim zacatek zpravy a tak musim stejne vzdy stahovat celou zpravu i s pripadnou prilohou.

Predem diky za odpoved,

Honza
null (0)|5.4.2003 12:25
[:(] dobry den! musim vas zklamat nic takovyho neznam.. ale pri velikosti emailu se vyplati stahnout rovnou cely email pokud vas otravuji reklamni emaily ktere seTaky stahuji ( treba abyste si prohlidl stranku tak musite zadat vas mail na kterej chodijou blbosti, tak doporucuju si vytvorit novy ucet ktery budete pouzivat jen pro znamy a pratele a ten druhej pro reklamy. Ovsem aji tak vam budou chodit reklamy pouze to omezite... jinak me nenapada duvot proc stahovat jen hlavicky Emailu
jedine pak oznacit misto 1k textu napriklad 3k textu chce to odzkouset tak aby vam to vyhovovalo.
snad vam to pomohlo mej te se!


..:::LOCHi:::..





Http://lochi.webpark.cz