Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA compact a WIN XP

blackchicken (28)|2.11.2005 22:11
Dobry den, dnes jsem si koupil MDA compact zacinam se seznamovat s pocekt PC. problem je ze jsem ho koupil v bazaru tzn ze jedine co jsem dostal byla nabijecka a samotny pristroj.Nutno dodat ze jsem nikdy zadny podobny pristroj nevlastnil. Prosim tedy o radu, jak muzu natahat programi hry atd z pocitace prez mini usb, kde sezenu driver ci nejakou utilitku pro komunikaci s XP, standartne compact nenajde. Take pokud je moznost sehnat manual v digitalni podobe, bylo by tez super...Dekuji mnohokrat...BC...
macula_ce4you (691)|2.11.2005 22:25
Použít můžeš standartní synchronizační program ActiveSync, který si můžeš zdarma stáhnout z www.microsoft.com.

Další možností je program CardExport II, se kterým můžeš používat PDA jako běžný FlashDisc. www.softick.com

Co se týče návodu, je zde založena diskuse, kde jsou ke stažení návody k různým PDA. Možná tam najdeš i ten svůj.
blackchicken (28)|3.11.2005 08:21
mockrat dekuji, pomrkam co se tu da najit...BC...
beecher (9270)|3.11.2005 08:30
A synchronizacni kabel k tomu mate?
blackchicken (28)|3.11.2005 09:25
zdravim, mini usb jsem si koupil za 98,- kc , u T mobile mi ho nabizeli za 500,- haj....i :) , jeste pouzdro nejakou solidni kartu na MP3-ky a je to cajk. Je tu neco cemu bych se mel vyvarovat, na co si dat pozor, co se tyce karet, softwaru atd? Mimochodem vcera se mi jiz povedlo nainstalovat mp3 prehravac takze pokracuji v pruzkumu meho milacka..:) ...diky za odpovedi...BC...