Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

USB ovladace ako nato ?

Eurino_ce4you (72)|30.10.2005 03:26
http://support.acer-euro.com/drivers/handheld/n50.html

tu sa daju stiahnut usb driver ovladace ale ako ich nainstalovat ? nieje tam ziadny install file...dufam ze ma nezabijete pre tuto lame otazku
beecher (9270)|30.10.2005 07:06
Ne, ale rekl bych, ze to jsou ovladace do PC...

Vytazek z instalacniho .inf scriptu:
; WCEUSBSH.INF -- This is the inf installation script for the stand-alone
; release of serial-over-USB host driver for WCE USB Function devices.

Tedy jinak receno, driver pro komunikaci s Windows CE zarizenim pres USB, ktery se tvari, ze je to COM port...
superkojot (111)|4.11.2005 13:37
A z druhe strany: muzu nejak do PDA doslat ovladace podobne jako do PC(samostatne soubory), popr. kde neco takyho sehnat......
beecher (9270)|4.11.2005 13:43
Pokud k tomu nejaky vyrobce ke svemu zarizeni vyda ovladace pro PPC, proc ne...
kissarmy (30)|7.11.2005 14:01
Jasně že to jde. Já si takhle sprovoznil usb wi-fi. Musíš je nakopírovat do registrů. Nejlepší je Total Commander (ten ti totiž ukáže složku //). Najet úplně na začátek (něco jako disk c) a tam otevřít složku // no a tam už si někde najdeš složku drivers a tam to nakopíruješ už tam kam chceš (jestli to bude modem, nebo usb disk nebo něco novýho...) :D
skautik_ce4you (66)|8.11.2005 23:03
[QUOTE="kissarmy"]Jasně že to jde. Já si takhle sprovoznil usb wi-fi. Musíš je nakopírovat do registrů. Nejlepší je Total Commander (ten ti totiž ukáže složku //). Najet úplně na začátek (něco jako disk c) a tam otevřít složku // no a tam už si někde najdeš složku drivers a tam to nakopíruješ už tam kam chceš (jestli to bude modem, nebo usb disk nebo něco novýho...) :D [/QUOTE]

mohl by jsi mi zkopirovat slozku

.../USB/

? :) diky

posli mi to prosim na mail pmanek@axonsystems.cz
kissarmy (30)|8.11.2005 23:28
Uz jsem ti to poslal, ale nevím k čemu ti to bude, protože mám akorát po HR.