Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Střih videa na PPC

yerri (10)|23.10.2005 00:18
Zdar lidi,
nenarazili jste někdy někde na nějakou aplikaci, která by uměla stříhat video přímo na pocket pc? Chtěl bych video, které natočím na MDA II, rovnou sestřihat do nějakého kompaktnějšího celku - přehrávat postupně pár sekundová videa v "Albumu" jaksi není ono. Dnes už je dost PDA s integrovaným fotoaparátem, tak jsem si říkal, že by něco takového mohlo existovat.
Ptal jsem se pana Google, ale ten vůbec o ničem nevěděl. Tak se tedy ptám vás...

Díky
Kája_oldd (759)|23.10.2005 01:09
No asi budu jen mlžit, nic o tom nevím, ale jaktěživa jsem neslyšel o programu na střih videa do ppc a mám i jisté pochyby, zda by to bylo s ohledem na dnešní hardware, vůbec použitelné;)
Kavy (374)|23.10.2005 09:36
Na PPC asi těžko.Bohužel.Nech to na doma na PC.
Zkus free program VirtualDub .Je verze i v češtině.Zkus hledat na Stahuj a Slunecnice.
Nebo zkus MovieMaker.Je to součást každých Windo..Naučil jsem se s ním dělat velmi rychle.Je to program pro blbý :) ,ale umí toho dost.Střih,vkládání titulků,ptolínání obrazů.....vše je tam vlevo ve sloupci jednoduše popsaný.A dole je vidět obraz videíí.
yerri (10)|23.10.2005 11:21
No to je škoda...
Představoval jsem si něco co by alespoň umělo zpomalené / zrychlené přehrávání, přehrávání odzadu, naskládání několika videí za sebou, nějaký jednoduchý prolínačky... Prostě něco jednoduchýho, co by s tím videem umělo něco trochu navíc než ten vestavěnej Album.
Nevím, proč by to Pocket PC nemělo zvládat po hardwarový stránce - nechci stříhat video z profi kamery, ale jen z toho integrovanýho foťáčku.

Ptám se nato proto, že jsem si náhodou přečet recenzi na SE K750i a ten tam takovou aplikaci má zabudovanou od výrobce (VideoDJ). Tak jsem si hned řek, proč sakra není takovej program i na ppc...
sinco_ce4you (229)|5.4.2007 09:38
Od te doby co tady byla otazka ohledne strihu videa uteklo trochu casu. Nezmenila se situace. Neco jednoducheho. Vystrihnuti urcite casti z videa.
Reddy (166)|5.4.2007 18:46
S ohledem na ram to bude asi problematické a i kdyby se něco našlo, tak to bude asi hodně pomalé.
kober (22)|5.4.2007 20:19
no nemozne tot neni, neco podobneho jsem videl na nejakem Sonny Ericsonu
kultus (418)|6.4.2007 06:59
nove SE maji videoDJ ale moc se toho delat neda....
Reddy (166)|6.4.2007 21:25
No ale nové sonyericssony běží tak trochu na něčem jiném než pdačka ;)
zavor13 (44)|12.4.2008 07:59
uz rok zadny prispevek...zmenilo se za ten rok neco?...uz neco na PPC je co by treba dokazalo vystrihnout cast videa?