Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kde udělat webhosting

Morcak (65)|22.10.2005 10:37
Potřebujeme zvěřejnit webové stránky - firemní tak do 20-50 mega + 1-2 emaily , nevíte kde je nějaký hodně levný webhosting ? Zadarmo to asi možné není.

díky
Marty-McFly (384)|22.10.2005 20:02
No, free webhosting nabízí třebas pipni (ale musíš mít zřízenou doménu) - české stojí cca 1400 ročně, domény COM nebo NET (a další jako např. NAME) stojí 200 Kč ročně..
Free webhosting zase má určité omezení, např. web se ti nezálohuje (tzn. když to spadne, tak se ti sam neobnoví), a nemáš garantováno, že ti pojede..

Jinak samozřejmě existuje mnoho free webhostingových služeb, které jsou úplně zdarma, ale zase nemáš "svou" adresu..

např. http://www.webzdarma.cz má zajímavý webhosting, ale zase ti hodí do každého okna reklamu.. Hold záleží, co přesně potřebuješ..

Asi bych ti doporučil tu doménu za 200 ročně a free webhosting např. na pipni

A později si třeba připlatit za placené místo..
Neříkám, že musíš mít hosting od PIPNI, hodně lidí si totiž na ně stěžuje.. (ale já jsem spokojen..)

GL
Dominique (151)|23.10.2005 18:56
s pipni jsem plus minus spokojenej...

ale uplne nejlepsi je napsat třem, čtyřem firmám, a optat se jich na cenu při vašich podmínkách většinou se udělá cena individuálně a vyjde to poměrně levně...
CommanderZ (1798)|23.10.2005 19:45
Na webzdarma nemusis mit reklamu v kazdym okne - staci mit jeden nahore na indexu. Ale u WZ mam sve stranky a jsem velmi nespokojen s kvalitou pripojeni - je opravdu hodne nestabilni. Bohuzel se mi nepodarilo najit jiny freehosting, kde by meli volne pristupny [odkaz, pro zobrazení se přihlaste].

Btw - sam bych bral lepsi freehosting, ani nemusi byt cesky
Johny_G (384)|23.10.2005 19:54
Já mám web na WZ, ale slyšel jsem samou chválu na [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]. To tvým požadavkům nevyhovuje? Navíc stejně jako WZ vecpe do adresy jen 2 písmena :-).
CommanderZ (1798)|23.10.2005 20:42
ok, vyzkousim. musim rict ze ic v adrese zni furt lip nes wz, to se mi furt spojuje se slovem WareZ :D
Johny_G (384)|23.10.2005 20:57
Už to s tou posedlostí přeháníte :D. Ovšem diskový prostor 100Mb mi zní podezřele :D. Kdyby uměli jednotky, tak je to 12 mega :D.
kchrz_ce4you (120)|25.11.2005 13:16
Ja používám taky webzdarma,ale je fakt, že po večerech bývá přetížen a data se načítají velice dlouho,nemluvě o stahovaní dokumentů.
Nicméně je zdarma, reklamu můžeš umístit kamkoli, 50 MB docela stačí ( i když mě už ne). Podpora PHP,MySQL.
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
CommanderZ (1798)|25.11.2005 15:04
[QUOTE="Johny_G"][QUOTE="CommanderZ"]ok, vyzkousim. musim rict ze ic v adrese zni furt lip nes wz, to se mi furt spojuje se slovem WareZ :D [/QUOTE]

Už to s tou posedlostí přeháníte :D. Ovšem diskový prostor 100Mb mi zní podezřele :D. Kdyby uměli jednotky, tak je to 12 mega :D.[/QUOTE]

A ty jses posedlej pismenkama. To s tim wz nemam jen ze svy hlavy, rikaji to i dalsi lidi. A prece jenom mi porad prijde takovy zvlasni to mit v adrese :disgusted:
Johny_G (384)|25.11.2005 16:22
[QUOTE="CommanderZ"][QUOTE="Johny_G"][QUOTE="CommanderZ"]ok, vyzkousim. musim rict ze ic v adrese zni furt lip nes wz, to se mi furt spojuje se slovem WareZ :D [/QUOTE]

Už to s tou posedlostí přeháníte :D. Ovšem diskový prostor 100Mb mi zní podezřele :D. Kdyby uměli jednotky, tak je to 12 mega :D.[/QUOTE]

A ty jses posedlej pismenkama. To s tim wz nemam jen ze svy hlavy, rikaji to i dalsi lidi. A prece jenom mi porad prijde takovy zvlasni to mit v adrese :disgusted: [/QUOTE]

Na WZ máš na výběr z mnoha variant. Nemusíš mít WZ. Třeba ona oblíbená vsuvka .kvalitne. je taky WZ. Je tam slušnej výběr.
CommanderZ (1798)|25.11.2005 17:59
Jo, ale jen wz ma dve pismena.
duffioso (537)|29.11.2005 16:41
ja nevim,lidicky co porad nekdo ma proti WZ....mysleno warez:D !Je to naprosto normalni vec ve svetove siti a rozhodne se uz mockrat zjistilo,ze warez onomu origialnimu dilu neuskodil,ale naopak pomohl k jeste lepsim vydelkum!!:yes: !!!Takze si myslim,ze takova blbost jako wz v nazvu sajtny,je uplna prkotina!Ale podle meho,pokud jde o firemni stranku,tak by asi byl lepsi nejakej levnejsi placenej hosting!!Me osobne by nevadilo,mit soukrome stranky osazene,treba tim WareZem...hihi,ale firemni bych asi chtel ciste!!!Ted jsem se mozna dotkl nejakych cistych dusi,ale myslim,ze kdybychom prosmatrali vsechny PC nebo PPC lidicek tady,tak u 99,9% bychom stejne nejakej ten malej wz nasli:yes: :D
CommanderZ (1798)|29.11.2005 20:22
Jo, je to jen detail, ale treba *.ab bych tam mel radsi :D
duffioso (537)|29.11.2005 21:27
no ani *.cd neni spatny;)
CommanderZ (1798)|29.11.2005 22:14
to je kde?
CommanderZ (1798)|4.1.2006 13:03
1)Ic je uplne hrozny, maji tam jakousi listu na vsech strankach a navic nejaky divny PHP
2)na webzdarma maji novou domenou .xf :D

EDIT: Tak na wz uz je prouzek taky :dead: