Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer n30-kdy odejde baterka?

pepek_ce4you (4)|13.10.2005 19:29
Zdravím, zajímalo by mě, za jak dlouho je možno očekávát, že Aceru n30 odejde baterie? Nedává na to např. Acer nějakou záruku? A druhý dotaz: Je rozumné si k němu pořídit GPS?(nechci si kupovat Acer n35) Díky
freeman_ce4you (428)|13.10.2005 19:51
Asi 2-3 roky možno viac

Ale nejaká sa tam asi bude dať namontovať len bude musieť rozmerovo a napetím súhlasiť.

Alebo potom servis;)
superkojot (111)|13.10.2005 21:04
nesla by tam dat obcejna li-ion, treba i s vyssi kapacitou :sarcastic:

mimochodem a kolik stoji vymnena v servise:?:
freeman_ce4you (428)|13.10.2005 21:09
Nejaká by tam šla dať určite :D

servis nevím ale láci to asi nebude :disgusted:
Aerosa (24)|13.10.2005 21:50
ruku na srdce, kdo z Vas bude mit sve PDA dele nez 3roky. Za 3roky uz bude N30 obstarozni dedecek s pomalym procesorem. V te dobe uz bude vetsina z vas mit Ghz PDA:)
ms_ce4you (364)|14.10.2005 10:21
jasne, GHz a baterku pro napajeni v kybliku v druhe ruce...
barokna_ce4you (0)|14.10.2005 14:46
[QUOTE="ms"]jasne, GHz a baterku pro napajeni v kybliku v druhe ruce...
[/QUOTE]

netřeba. místo PET lahví s pitím přibude PET lahev s methylalcoholem:!: :yes:
CommanderZ (1798)|14.10.2005 14:53
Vy by jste to tahali po lahvich? Vzdyt tam snad staci staci jenom kapnout ;)
peterxxl (31)|14.10.2005 18:53
[QUOTE="CommanderZ"]Vy by jste to tahali po lahvich? Vzdyt tam snad staci staci jenom kapnout ;) [/QUOTE]

jj po lahvich ... 0,5 L - pda 3 mesice v chodu :)
stary_pes_ce4you (252)|22.11.2005 21:20
[QUOTE="peterxxl"][QUOTE="CommanderZ"]Vy by jste to tahali po lahvich? Vzdyt tam snad staci staci jenom kapnout ;) [/QUOTE]

jj po lahvich ... 0,5 L - pda 3 mesice v chodu :)[/QUOTE]

Jo, tak to by bola parada :-) Este aby k tomu davali nadrz a dalo sa tankovat v celej sieti Slovnaftu :-D
milosgabriel (17)|22.11.2005 22:02
Když jsem vyděl rozebranej n30, tak výměna baterky je to nejmenší, zvládl by to každý, ale problém je se do n30 dostat, docela to je fuška, pokud chcete aby byl i po service bez zlomeninky. A upřímě, já tam mám Lithio Ionovou a zaplať Pán Bůh, ta vydrží životnost n30 určitě, vždyť za tři roky už nebude mít cenu ani dotovaného mobilu, našich operátorů a hlavně čekám, že za tři roky tu bude úplně jiný a dokonalejší operační systém než Windows. Kdo dá Javě grafické uživatelské prostředí a skloubí s jádrem Lunixu pro komunikaci, porazí Microsoft během dvou let. Jen vymyslet takové uživatelské prostředí typu "i pro blbečka", prostě aby vypadalo hezky, bylo jednoduché a mělo "umělou inteligenci". A vzpomeňte si, co tu bylo za hardware před třema rokama a jaký je dnes. Takže za tři roky to bude vypadat asi v časovém úseku 1997 - dnešek. Pak naše drahé n30 budou jen hračky pro 12ti leté děti. Tak co s baterkou. A s tou kapacitou, viděl jsem nabíječku na tužkové baterky za asi 400,- (tak jí stačí mít sebou + koupit si kabel s USB Host a DC konektorem - fakt se to už za těch 350,- vyplatí, na cesty je bezva, než ten blbej synchro kabel. A nabíjecí baterky s co největší kapacitou. Kamarád to má na MDAčko a s 2600mA NiMH baterkama ho dobije skoro 2x.) Ale to je jedna varianta, jsou i solární nabíječky, jen vždy zkontrolovat odpovídající napětí a přinejmenším je to externí zdroj energie, určitě levnější než originální externí baterie, kterou jsem zatím viděl jen pro n50.

Jak myslíte, že budou vypadat Pocket PC za tři roky, tedy čas, kdy už naše n30 a n50 budou diáře s špatnou barerkou ??
fretak (265)|23.11.2005 08:47
[QUOTE="Aerosa"]ruku na srdce, kdo z Vas bude mit sve PDA dele nez 3roky. Za 3roky uz bude N30 obstarozni dedecek s pomalym procesorem. V te dobe uz bude vetsina z vas mit Ghz PDA:) [/QUOTE]

Spousta lidi dnes pouziva treba IPAQ 3970 a ten uz je alespon 2-3 roky stary. Presto stale vyhovuje. I vykonem.
d4nix (16)|23.3.2006 10:58
Asi sem smolar, ale baterka mi asi uz odesla... za cca pul roku ... chudak nevydrzi ani tri hodiny. bohuzel kdybych si koupil jinou baterku s vetsim vykonem a nejak ji zbastlil tak nevim nevim jak bych dopadl stou elektronikou co je na baterce a hlavne jestli by ji byl schopen nabijet.
(sakra uz zase .... hlasi ze nema na prehrati dostatek energie... po 2 hodinach)
CommanderZ (1798)|23.3.2006 18:27
Ja jsem na tom podobne, snad dokonce jeste hur. Me to hlasi low battery po hodine prehravani mp3 s vypnutym displejem, ale mam to kupovane v srpnu 04 :(
d4nix (16)|18.5.2006 13:02
Muzu rict ze sem vypustil strasnej blabol, protoze nadmerna spotreba byla zpusobena nevhodnym zachazenim, lepe receno blbe vyresenym konektorem a redukci na sluchatka .... mel sem 32ohm sluchadla a jednoduchou redukci, vzhledem k faktu ze jsem ji musel do zdirky cpat silou opirala se o kostru zarizeni a byla spojena zem sluchatek se zemi zarizeni, coz bylo evidentne spatne a acer se potom znacne ohrival, pri zapojovani sluchatek se vnim ozyvalo straslive lupani a vubec hral acer mizerne... to ze je neco spatne s redukci sem prisel az v dobe kdy sem si koupil sluchatka nova a ta se mi zacala v usich ohrivat a jednou se ozvalo lupnuti a bylo po nich ...skoda penez, ale koupil sem dalsi a sehnal kvalitnejsi redukci a muzu rict ze na spotrebe se to dost projevilo, vzhledem k tomu ze si obcas neco poslechnu, pracuju s fotkama z telefonu, organizuju si cas... mno pda ted prumerne nabijim kazde dva dny.