Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TextMaker 2002

Zbyšek Záliš (203)|12.10.2005 21:34
Ahoj. Nevíte někdo, jak nastavit defaultní font. Při otevření nového dokumentu se nastaví Tahoma ANSI, která špatně zobrazuje diaktriku. A ruční překlepávání na Tahomu je dost otravné. Také mi nejde nastavit defaultní soubor. Políčko v Preferences je zašedlé a nelze nic změnit. Je možné, že je to způsobeno trial verzí?
freewall_ce4you (476)|17.11.2005 16:30
Extras - Preferences - General - pak dole Central Europe a naskakuje mi Tahoma... ikdyz ted nevim, jestli jsem jeste nenastavoval jeste nekde Tahomu. Zkusim sem dotat screen ikdy Nevim, jestli se to povede. Nevim proc se musi tak slozite psat cesta k obrazku - proc tu neni nekde "pripojit" a pak aby naskocil nejaky explorer - jak u kazdeho serveru s maily, kdyz pripojuji prilohu :(

Zbyšek Záliš (203)|17.11.2005 16:58
Jo, díky.
freewall_ce4you (476)|17.11.2005 17:10
Tak jeste jeden pokus o vlozeni screenshotu - tukam to tu na MDAC, je to utrpeni, tak pokud se to ted nepovede, tak to vzdavam :D
Zbyšek Záliš (203)|17.11.2005 17:30
Počkej, obrázek se nedává pomocí URL (Img) v nabídce nad editací textu. Obrázek dáš v nabídce pod editací textu (Připojit podpis, Upozornit na dopovědi emailem, a Připojik k příspěvku soubor) tou třetí možností připojit k příspěvku soubor. Zaklikneš tuto volbu a dáš odeslat. Potom se ti objevý stránka, ve které se proklikáš "explorerem". Myslím že obrázek musí být v JPG a nesmí být větší jak 600px nebo tak nějak. Jinak mě posílat ten skreen nemusíš. Už vím jak na to. Díky a ahoj