Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Tab change

okno (115)|9.10.2005 21:49
ahoj, mel bych velice specificky problem,
takto vypada muj today:


chtel bych tam pridat neco jako ilaunch, ktery by delal toto:
v jedne zalozce by bylmuj today a druha by byla naprikad kompletne prazdna, skratka neco jako prepinani obrazovek v linuxu.

Nevite nekdo o nejakem podobnem programku? klidne za penize. moc diky za info
Zdenek Malinsky (9781)|9.10.2005 22:23
Snoopsoft Dashboard nebo Wisbar Advance Desktop.

http://www.snoopsoft.com/

WA Desktop - zatím beta, takže zdarma.
okno (115)|9.10.2005 22:41
WA jsem chvili testoval, ale nic podobneho jsem tam nenasel (je teda pravda ze mne to napadlo az ted, takze je moznost ze jsem to prehlidnul).
Nemohl byjsi trochu natuknout v cem bych to mel hledat?
okno (115)|9.10.2005 22:45
BTW: WA je free? ja nesel jenom tohle :http://www.lakeridgesoftware.com/wisbar/index.html a to jeza penizky
Zdenek Malinsky (9781)|9.10.2005 22:54
Přečti si ještě jednou můj příspěvek a pochopíš.
1. Píšu WisBar Advance Desktop a nikoli WisBar Advance
2. Máš tam odkazy, tak na ně klikni a uvidíš. ;)
okno (115)|10.10.2005 21:44
oki moc diky uz jsem to nasel, ale dalo mi to praci ja porad zkousel wisbar a ne ten plugin. moc diky za ochotu a opakovani :-)
okno (115)|10.10.2005 23:11
BTW: jeden maly problem, zachazeni s PDA a start je ted po instalaci wisbar trochu (trochu vice) pomalejsi, neni nejaka moznost jak zrusit kaskadove menu? jestli je tedy ta pomalost spusobena tim.

Reakce je opravdu zdlouhava, cca sekunad dve.
beecher (9270)|11.10.2005 10:39
Ano, v Button Assignment lze nastavit Built-in menu, navic to asi bude chtit vypnout nahravani ikon programu pri startu...
Zdenek Malinsky (9781)|11.10.2005 11:10
Já s tím problém nemám-musíš si to všechno správně nastavit. Jinak je možné nastavit ne kaskádové, ale klasické menu. Prostě je tam spousta možností a každý má možnost si WB Advance upravit k obrazu svému.
okno (115)|11.10.2005 16:39
[QUOTE="beecher"]Ano, v Button Assignment lze nastavit Built-in menu, navic to asi bude chtit vypnout nahravani ikon programu pri startu...[/QUOTE]


super moc diky, to byla jedina polozka kde me nenapadlo hledat, ja to hledal v nastaveni Start :-)


BTW mam problem s programem Svatky 1.0 nefunguje mi jako today plugin korekne, vydim jen polovinu textu, nicmene byt o melo mit podporu pro VGA. Nema nekdo navod jak to osetrit?.

Svatky pouzivam jelikoz, zaberou jen jeden radek a hlavne zobrazuji datum a den.
Ndays maji jenom jmeno a neumi zobrazit jaky je dnes den a datum :-(