Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Program MS ZoomIn, ktery je v SDK pro Windows CE - shanim verzi pro W2003

peterxxl (31)|7.10.2005 22:28
zdravim

drive kdyz jsem mel jeste OS 2002, sehnal jsem si SDK pro winCE - soucasti byla velmi zajimava aplikace ZoomIn - pro ovladani ppc z pc...

nyni mam W2003 a stary zoomin nefunguje a cele sdk se mi nechce stahovat (take z technickychduvodu - omezeni internetu)

muzete mi ho prosim nekdo libovoulnou cestou poskytnout prosim

nebo muzete doporucit nejaky jiny soft na ovladani ppc z pc

(p.s. hledal jsem ale nejak sem nenasel - pouze pro opacny smer - z ppc na pc, ale chci z pc na ppc)

dekuji predem
hybo (3107)|7.10.2005 22:45
od MS je free z POwerToys balicky, nebo pak PocketController, placeny, ale nejlepsi...
peterxxl (31)|8.10.2005 12:38
jj diky....

uz sem nasel oboji...

ten zoomin sem hledal dost obtizne, na strankach ms pro win mobile je peknej bordel...absolutne se tam neda nikam dostat

pak jsem zkusil i ten controller

- ani jeden neumi to co jsem ja potreboval :( - mam ppc bez displaye a potreboval jsem se dostat na today obrazovku... ale pres pc nejdou odklikat ty welcome screeny po HR -- s tou kalibraci displaye apod. navic ani ten proces welcome.exe nejde v controleru ukoncit

nevite nekdo jak na to? jak se pres to bez displaye dostat (neni tam ani dotykovka, takze poslepu to taky nejde - cely displeyovy modul je vyndany a rozebrany...takze jedine nejak virtualne)

p.s.: OT: stale shanim onen display k acer n3X ... urcite se domluvime
hybo (3107)|9.10.2005 00:45
pokud vim, nelze, protoze prave zacatek a tedy kalibrace je primo spojena s nataveni casti HW, tedy dotykove vrstvy...virtualne to nejde...nasledne, kdyz uz to mas provede lze upravit souradnice, ale te prvnotni kalibrace se nezbavis...krom toho nevim, k cemu by Ti bylo mit PDA bez displaye ve "funkcnim" stavu...
peterxxl (31)|9.10.2005 09:40
[QUOTE="hybo"]pokud vim, nelze, protoze prave zacatek a tedy kalibrace je primo spojena s nataveni casti HW, tedy dotykove vrstvy...virtualne to nejde...nasledne, kdyz uz to mas provede lze upravit souradnice, ale te prvnotni kalibrace se nezbavis...krom toho nevim, k cemu by Ti bylo mit PDA bez displaye ve "funkcnim" stavu...[/QUOTE]

potrebuju vyzkouset funkcnost pda i bez displaye abych zjistil zda j v poradku nez koupim nejaky ten display, take chci vyzkouset hlavne BT modul