Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Universal, aka MDA Pro, aka i-mate JASJAR, první dojmy, poznatky a zkušenosti před a po zakoupení zařízení

davidkm_ce4you (248)|13.12.2005 15:57
Zajimavý prográmek na sledování manželky :) tady
davidkm_ce4you (248)|13.12.2005 15:58
[QUOTE="beecher"]Obrazkova galerie, jak rozebrat Jar-Jar Binkse... ;)

http://www.artworkfiles.com/XDA/[/QUOTE]

Nestraš :)
Miloš Strouhal (3997)|13.12.2005 17:19
[QUOTE="beecher"]Obrazkova galerie, jak rozebrat Jar-Jar Binkse... ;)

http://www.artworkfiles.com/XDA/[/QUOTE]To už mam za sebou, a zvládl jsem to i bez návodu.. ;)
davidkm_ce4you (248)|13.12.2005 17:22
[QUOTE="Miloš Strouhal"]To už mam za sebou, a zvládl jsem to i bez návodu.. ;) [/QUOTE]

Zvědavost?
beecher (9270)|13.12.2005 17:24
[QUOTE="Miloš Strouhal"]To už mam za sebou, a zvládl jsem to i bez návodu.. ;) [/QUOTE]Tak mas u toho fotit a mohl jsi byt prvni, kdo to da na web... :yes:

BTW To nebyl navod, jenom spise tak pro zajimavost, jak to vypada, kdyz je to rozebrane... ;)
Miloš Strouhal (3997)|13.12.2005 17:36
[QUOTE="davidkm"]Zvědavost? [/QUOTE]Tak trochu, navíc jsem zvyklý si zařízení (MDA 1, 2, 3) v rámci možností opravovat po mechanické stránce sám.. Na internetu se dá vždy sehnat pár vraků za pár euro a pak už je to jen otázka několika otočení šroubovákem vyměnit si třeba rozsedlý displej a nebo mrtvou desku.
Kato_ce4you (970)|13.12.2005 17:42
Heh - dobrej konicek - par supu - ou - rozsedlej displej... nechtel bych to teda zazit vickrat (ne tu vymenu - to zas tak zly nebylo, ale to shaneni rozbiteho MDA a jeste za rozumnou cenu :oops: )
Jinak skoda, ze to jeste furt nefunguje jako u PC - pekne pripojit jinej displej (necekane VGA), preinstalovat ovladace a mit MDA II s VGA displejem, na zakladovku pridat do volneho slotu WiFi kartu ap. uz se tesim, az jednou (snad) tohle bude realitou... I kdyz jestli to bude mit stale stejnou tendenci nebo tendenci jako NTB, tak spis prestanou delat tuto moznost i u normalnich PC :(
Pavlucha (1496)|13.12.2005 20:28
[QUOTE="davidkm"]řekl bych, že když běží GPRS tak se nedá telefonovat ... [/QUOTE]

To jo, to vim, ale ten hovor probiha pred pripojenim.
Dneska jsem zjistil, ze je to prevdepodobne v mistech, kde neni uplne idealni prijem UMTS a samo to nepreskoci na normalni linku ... ufff, je-li to bezna vlastnost site a ne jen jeste nedotazene UMTS Eurotelu, tak budu trochu zurit.
Vypnul jsem UMTS v nastaveni a jeste mi hovor nespadnul.
Jiří Graz (180)|13.12.2005 23:43
[QUOTE="davidkm"]Zkoušel jste někdo toto ? .. mě to nic nedělá :):(

EDIT: respektive, nejsem schopen přejmenovat Camera.exe ...:([/QUOTE]

Jednoduše Camera.exe necháš přepsat v adresáři windows (rom soubor)souborem Camera.exe a pokud ho potom smažeš objeví se původni z rom.
osch (1330)|13.12.2005 23:55
něco pro pobavení :D :D :D (třetí od vrchu)
Kato_ce4you (970)|14.12.2005 09:49
[QUOTE="osch"]něco pro pobavení :D :D :D (třetí od vrchu)[/QUOTE]
Tak to je opravdu drsny :D To abych zaspamoval cele iDnes emailama a oni mi za trest tento foun koupili. S timhle clankem se opravdu ztotoznuju - jak N90, tak MyX-8 a samozrejme i MDAckem by me nekdo opravdu siiiilene nastval, kdyby mi toto zarizeni dal pod stromecek. To je fakt zatim nejlepsi clanek na iDnesu, jakej jsem cetl :D :D :yes: :D
davidkm_ce4you (248)|14.12.2005 09:51
[QUOTE="Jiří Graz"][QUOTE="davidkm"]Zkoušel jste někdo toto ? .. mě to nic nedělá :):(

EDIT: respektive, nejsem schopen přejmenovat Camera.exe ...:([/QUOTE]

Jednoduše Camera.exe necháš přepsat v adresáři windows (rom soubor)souborem Camera.exe a pokud ho potom smažeš objeví se původni z rom.[/QUOTE]


to je právě to, že se mi to brání přepsání i přejmenování ... dělám to přes activesync ...
davidkm_ce4you (248)|14.12.2005 09:54
[QUOTE="osch"]něco pro pobavení :D :D :D (třetí od vrchu)[/QUOTE]

.. na ten redakční test se moc těším ... :)
dyndy (159)|14.12.2005 10:59
@davidkm: jestli se nepletu, tak ti nekdo odpovida na xdadevelopers na tvoji stiznost ohledně prepsani camera.exe. Mas na to vzit resco explorer.
davidkm_ce4you (248)|14.12.2005 11:01
[QUOTE="dyndy"]@davidkm: jestli se nepletu, tak ti nekdo odpovida na xdadevelopers na tvoji stiznost ohledně prepsani camera.exe. Mas na to vzit resco explorer.[/QUOTE]

já si zase až tak nestěžoval :) ale dík ...

EDIT: jde to i TotalCommanderem .. divím se že jsem to nezkusil :? Tak ještě ten Skype ... :)
davidkm_ce4you (248)|14.12.2005 21:23
Nevím nakolik sem můj dotaz patří, protož nemohu posoudit s jiným PDA, ale :

1. Je někde souhrný popis o filosofii práce s připojením v PDA? ...jsem nějak zmaten z toho rozdělení a nějak nemohu pochopit tu myšlenku, že mám připojení do "práce" a do "internetu. Teď po nainstalování CABů od Miloš ani nejsem schopen smazat nastavení, jen přejmenovat což mi vytvoří nové ...prostě se mi nepodařilo přijít na nějakou závislost ... teď mám jakoby 4 sítě ... prostě bordel :)


2. Nění nějaký softík, kde bych měl všechna připojení a jen sy vybral které chci připojit? .... spouštět nastavení-xonnextions-... mi nepřijde moc příjemné ... jestli tam není nějaký fígl...
dyndy (159)|18.12.2005 06:29
Tohle funguje i na MDApro. Zahledl sem to tady v diskuzi okolo Varia, ale nevěnoval sem tomu pozornost. Až když sem na totéž narazil na xdadevelopers, tak sem to zkusil a zatím paráda. Jde o to nalézt ve složce Windows sym.txt - zkopčit si ho do PC - otevřít a na druhá místa za písmeno si doplnit písmeno s diakritikou. Asi takhle:
aáàâäåąãăæ
AÁÀÂÄÅĄÃĂÆ
cčçć©
CČÇĆ©


uložit a opět poslat do MDApro složky Windows - potvrdit přepsání - soft reset a pak už můžete psát na HW klávesnici CZ znaky. Napíšu c a stiskem tlačítka SYM dostanu č apod.
Miloš Strouhal (3997)|18.12.2005 08:22
Jestli tímto způsobem pujde nadefinovat uplně všechny znaky diakritiky tak je to bomba.. Hned to jdu testnout, dík za typ!
ciselko (68)|18.12.2005 08:29
ja som to uz skusal, ale bohuzial nie som pri PC a zatial sa mi uvedeny subor nepodarilo nahradit editovanym...
idem skusat dalej
Banano (18)|18.12.2005 08:57
Musim vam rict, ze jsem z MDA IV velice zklamanej. Ta rychlost prace s pameti je katastrofalni. To je neco tak neuveritelne pomaleho, ze je to opravdu pouzitelne jen jako osobni diar. Pouzivame ve firme aplikaci ktera pracuje s daty pres SQL. To znamena hodne cteni a zapisu a na stare Jornade 200 MHz trva import dat 15 minut na mem XDA II 400MHz trva 7 minut a na MDA IV trva 1 hodinu20minut. Tak se chci zeptat, to sou vsechny zarizeni s WM5 takhle pomaly kvuli te flashpameti co je uvnitr nebo se to tyka jen MDA IV?

....tudiz diky teto zkusenosti jsem se vratil zpet je svemu XDA II a to je tak nadherne svizne zarizeni.... no a MDA IV jsem zatim odlozil a vubec si ho nevsimam, protoze je to snek.
Miloš Strouhal (3997)|18.12.2005 09:58
[QUOTE="Banano"]ze je to opravdu pouzitelne jen jako osobni diar.[/QUOTE]Nevim, ale me to zarizeni prijde asi tak 5x pouzitelnejsi nez vsechna predchozi MDA co jsem mel.. :yes: A typuji ze jsem mel vlastne uplne vsechny MDA, tedy krom Varia jez vyslo az po Universalovi..;) Ta pamet je pomalejsi, ale ne tak katastrofalne jak licis, alespon tedy v pripade me cihly.. Me to beha cekem svizne (prepocitavani trasy v TomTomovi, kopírování soubor z místa na místo, otevírání větších dokumentů, konvertování fotek v XnView, Rarování, Zipování, rychlost práce s Idosem, Skype,vykreslování stránek pri vysokorychlostnim internetu..), nemuzu si na nic krom prehravani filmu o vyssim bitratu stezovat a dlouhého času nabíhání cihly po soft resetu stěžovat. Pral bych ti hrat si s Variem, to myslim ze by jsi byl jeste o trochu konsternovanejsi.. :D
[QUOTE="Banano"]Tak se chci zeptat, to sou vsechny zarizeni s WM5 takhle pomaly kvuli te flashpameti co je uvnitr nebo se to tyka jen MDA IV?[/QUOTE]Vsechny, proste je to takova nemoc WM5.....kterou jsem se ale rozhodl ustat za cenu toho, ze mne jiz nikdy nepotka samovolny Hard Reset uprostred prace nekde v terenu, kterých jsem si například s MDA II, ale i ostatnimi MDA krom Compactu užil až až.. :mad: :evil: :no:
Miloš Strouhal (3997)|18.12.2005 12:31
[QUOTE="dyndy"]Tohle funguje i na MDApro...[/QUOTE]Potvrzuji, funguje to naprosto skvěle, už neni třeba používat žádné utilitky navíc (AEK Map) na mapování diakritiky, stačí upravit ten texťák, a šoupnout ho natrvalo do ExtROM zařízení a pomocí vhodného příkazu jej nechat vykopírovat do složky Windows. A Universal píše automaticky česky po každém hard resetu. :yes: Jinak na to přepsání původního souboru doporučuji použít Total Commander, nakopíroval mi to tam a vůbec se na nic neptal. A po soft resetu již píšu česky jako na Variu.. Ještě jednou dík za good news! ;)
A takhle to tedy aktuálně vypadá v mé ExtROM:
[CODE]LOCK:Enabled
CAB: \Extended_ROM\DisableSecurity.CAB
CAB: \Extended_ROM\GER_MDA_Pro_Keyboard_Patch_ElSoft.CAB
CAB: \Extended_ROM\CAB-Shortcut-CDL-04Aug05.CAB
CAB: \Extended_ROM\Enable_VT_RTPlugin_0727_2_signed.CAB
CAB: \Extended_ROM\Signed_SSD_BTUR_Patch_For_BT_Cannot_Initial.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\Signed_SSD_Shortcut_WWE.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\Signed_UNI_CDL_UAProf.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\Signed_Version.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\Signed_UNI_PictureEnhancement_reg.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\Signed_UNI_pIE_View.sa.CAB
CAB: \Extended_ROM\pIE_HardKey_0810_Signed.CAB
CAB: \Extended_ROM\Unsigned_Enable_Backlight_Key.CAB
CAB: \Extended_ROM\GB-SOFT-Tweak-WM5.CAB
CAB: \Extended_ROM\RegEdit_0.7.CAB
CAB: \Extended_ROM\WarningFix.CAB
CAB: \Extended_ROM\mchat20b11_pe.CAB
CPY1:\Extended_ROM\MsgBox.wav
CPY2:\Windows\MsgBox.wav
CPY1:\Extended_ROM\Boing.wav
CPY2:\Windows\Boing.wav
CPY1:\Extended_ROM\SkypeDialer.dll
CPY2:\Windows\SkypeDialer.dll
CPY1:\Extended_ROM\Conversion.lnk
CPY2:\Windows\Start Menu\Programs\Conversion.lnk
CPY1:\Extended_ROM\Rar.lnk
CPY2:\Windows\Start Menu\Programs\Rar.lnk
CPY1:\Extended_ROM\TCPMP.lnk
CPY2:\Windows\Start Menu\Programs\TCPMP.lnk
CPY1:\Extended_ROM\Total Commander.lnk
CPY2:\Windows\Start Menu\Programs\Total Commander.lnk
CPY1:\Extended_ROM\Wimr.lnk
CPY2:\Windows\Start Menu\Programs\Wimr.lnk
CPY1:\Extended_ROM\Skype.lnk
CPY2:\Windows\Start Menu\Programs\Skype.lnk
CPY1:\Extended_ROM\Dictionary.lnk
CPY2:\Windows\Start Menu\Programs\Dictionary.lnk
CPY1:\Extended_ROM\Haali Reader.lnk
CPY2:\Windows\Start Menu\Programs\Haali Reader.lnk
CPY1:\Extended_ROM\mChat.Plugins.ScreenOff.dll
CPY2:\Program Files\mChat\Plugins\mChat.Plugins.ScreenOff.dll
CPY1:\Extended_ROM\mChat.Plugins.ScreenOff.english.lang
CPY2:\Program Files\mChat\Plugins\mChat.Plugins.ScreenOff.english.lang
CPY1:\Extended_ROM\CECour.ttf
CPY2:\Windows\Fonts\CECour.ttf
CPY1:\Extended_ROM\CETahoma.ttf
CPY2:\Windows\Fonts\CETahoma.ttf
CPY1:\Extended_ROM\sym.txt
CPY2:\Windows\sym.txt

LOCK: Disabled
RST: Reset [/CODE]

dyndy (159)|18.12.2005 14:50
Rado se stalo:)
dyndy (159)|18.12.2005 15:04
Ještě pokud by někdo potřeboval lepší pouzdro na MDApro, tak vězte že toto je použitelné
http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/detail.asp?ItemID=521153&Level=122
MDApro do toho padne úplně přesně a 590,- Kč není taková hrůza. Já takové pouzdro preferuji (na opasek;horizontálně a PDA vyndavací - tzn.pouze na přenos) někomu nemusí vyhovovat. Sunnysoft dodal do 3dnů:O
davidkm_ce4you (248)|19.12.2005 13:02
[QUOTE="Banano"]Musim vam rict, ze jsem z MDA IV velice zklamanej. Ta rychlost prace s pameti je katastrofalni. To je neco tak neuveritelne pomaleho, ze je to opravdu pouzitelne jen jako osobni diar. Pouzivame ve firme aplikaci ktera pracuje s daty pres SQL. To znamena hodne cteni a zapisu a na stare Jornade 200 MHz trva import dat 15 minut na mem XDA II 400MHz trva 7 minut a na MDA IV trva 1 hodinu20minut. Tak se chci zeptat, to sou vsechny zarizeni s WM5 takhle pomaly kvuli te flashpameti co je uvnitr nebo se to tyka jen MDA IV?

....tudiz diky teto zkusenosti jsem se vratil zpet je svemu XDA II a to je tak nadherne svizne zarizeni.... no a MDA IV jsem zatim odlozil a vubec si ho nevsimam, protoze je to snek.[/QUOTE]

a není to otázka plné kompatibility té aplikace a WM5 ... spíše?
davidkm_ce4you (248)|19.12.2005 16:12
Poradte mi sím ... nedaří se mi dostat na extROM

Tady jsem si stáhnul prográmek na otevření ... nahrál do zařízení spustil a na výzvu restartoval ... zkoušel jsem dvakrát a nic mi v Total Commanderu ani v GFS Finderu nepřibylo :( ... Co dělám blbě?

EDIT: beru zpět ... cesta je potřeba naspat ručně \Extended_rom\
Miloš Strouhal (3997)|19.12.2005 16:48
;) chytrej kluk..
davidkm_ce4you (248)|19.12.2005 16:51
problém je v tom, že v diskusích všichni předpokládájí že každý ví o co jde a tak se nepovažuje za nutné tuto maličkost vždy zmínit :?
nojono, je to o hledání a hledání ... :)
scenic (225)|20.12.2005 19:57
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Tady najdeš vše potřebné. Cena by měla být s dph.[/QUOTE]

Pekna cena, na SK je to dostat za 23.600,- CZK ale bez 19% DPH, asi im napisem ci to dokazu poslat aj na SK... mal som MDA Vario ale v porovnani s PRO....
ameron (124)|20.12.2005 20:06
[QUOTE="scenic"]
Pekna cena, na SK je to dostat za 23600 ale bez 19% DPH[/QUOTE] Kto to ma na SK QTEK 9000 za 23600 bez DPH? Alebo si myslel nieco ine? Ja som tu este u nikoho nevidel QTEK 9000. Akurat maju v bgs tusim QTEK 9100 ( MDA Vario, Wizard)
scenic (225)|20.12.2005 20:18
http://www.notebookshop.sk/inshop/scripts/detail.asp?itemId=4175&level=381 ale na www.mobildick.cz to mas za 32000 aj s DPH. Prave som im poslal mail s nejakymi otazkami, ako dobierka na SK, dodacia lehota zaruka atd. Ak chces mozem ti potom preposlat ich odpoved.

Sorry prave som si vsimol, ja som tu cenu pisal za 23600CZK a nie sk uz som si to prepocital nakolko som v CZ konfere ;)


Doplnene: Tak rozmyslam ze ked sa mi podari predat Nokia 9500-ka za nejakych 15000 (SKK), zajtra mi pridu pre MDA Vario za 17000 (SKK) tak si dolozim par tisic a mozem si kupit MDA Pro :evil: a zena ma zabije :D
ameron (124)|20.12.2005 20:33
[QUOTE="scenic"]
Tak rozmyslam ze ked sa mi podari predat Nokia 9500-ka za nejakych 15000 (SKK), zajtra mi pridu pre MDA Vario za 17000 (SKK) tak si dolozim par tisic a mozem si kupit MDA Pro :evil: a zena ma zabije :D [/QUOTE]
:D tak kup jedno aj zene a mozno bude klud :D :D :D . To poznam manzelky vacsinou nemaju pochopenie pre taketo "vasne"
scenic (225)|20.12.2005 20:41
No na Vario mi nic nepovedala, asi preto ze som jej dal vianocne premie ale uz jej nechcem viac dat aby bola dalej ticho lebo ju potom moc rozmaznam :))
scenic (225)|22.12.2005 07:55
Tak a mam ho doma od vcera vecera. Vsetko fajn, vsetko cool ale mal by som zopar otazok. Viem ze sa to tu uz rozoberalo, precital som si uz celu diskusu a nechce sa mi este raz.
1.Mda mi nechce automaticky stahovat maili aj ked to mam nastavene (po 30 minutach) celu noc bol na nabijacke, otvoreny, pripojeny na wifi a nic.

Upravene: Takze automaticke stahovanie sa mi uz rozbehlo. :)


2.Ako prerobim klavesnicu na qwerty lebo teraz mam qwertz a dost mi to lezie na nervy (myslim tu hardwarerovu).
3. hladam nejay spolahlivy soft na predpoved pocasia (najlepsie odkliaty) spb weather mi raz stiahne aktualizaciu a potom uz nic.
4. nieco na *.pdf (pri pokuse o instalaciu adobe v2.0 mi pc zahlasi chybu).

Tak to je zatial vsetko, ak ma este nieco napadne urcite to sem doplnim. Inak skoro celu noc som sa s nim hral a je to paradny pristroj...
scenic (225)|22.12.2005 12:05
Co tu skapal pes alebo mi nikto nevie dat odpovede na moje otazky??? :evil:
Kato_ce4you (970)|22.12.2005 12:10
[QUOTE="scenic"]2.Ako prerobim klavesnicu na qwerty lebo teraz mam qwertz a dost mi to lezie na nervy (myslim tu hardwarerovu).
3. hladam nejay spolahlivy soft na predpoved pocasia (najlepsie odkliaty) spb weather mi raz stiahne aktualizaciu a potom uz nic.
4. nieco na *.pdf (pri pokuse o instalaciu adobe v2.0 mi pc zahlasi chybu).

Tak to je zatial vsetko, ak ma este nieco napadne urcite to sem doplnim. Inak skoro celu noc som sa s nim hral a je to paradny pristroj...[/QUOTE]
    2. Nevim, jak moc to funguje, ale jelikoz tady bylo neco o prepisovani klavesnice... tak by to snad mohlo fungovat i na tohle, ne?! (primo v tomhle topicu)
    3. Co trebas SBSH PocketWeather nebo WeatherPanel? O pocasi je tady docela dost diskuzi ;)
    4. To mi hlasilo taky, ale kdyz jsem sebral ten cab, co AS vytvoril a ten se pokusil nainstalovat, tak to proslo... ale bylo to metodou 2x jo, 3x ne - nechapu proc.
    Nicmene nic lepsiho na PDFka nez primo Acrobat asi neni - i kdyz je zatracene velkej
Jinak gratuluju k novemu mazlickovi :D
JanHavlicek (635)|22.12.2005 14:47
Buzz vám něco vyrobil k Vánocům :)

http://www.buzzdev.net/index.php?option=com_content&task=view&id=65&Itemid=1

sry, jestli to tu už v nějaké sekci je
davidkm_ce4you (248)|22.12.2005 14:57
Jejda, a k čemu je to dobrý .. mimo to že mi to přidělá spoustu času až budu vše dávat do kupy po HR? :D
Miloš Strouhal (3997)|22.12.2005 15:32
Mam podobny dotaz. Pochopil jsem treba ze lze menit splash screen, a asi i editovat extromku, jenze to umim i bez teto utilitky.. Takze hlavni prinos tohoto "darku" spociva v cem?.. ;)
davidkm_ce4you (248)|22.12.2005 15:34
No vidíš, a já spoléhal že na to odpovíš právě Ty :)
JanHavlicek (635)|22.12.2005 21:12
jo, pánové, na to už se mě neptejte, Universala nemám, jen jsem to objevil na buzzdev.net a sem jsem sprostě hodil link :)
Miloš Strouhal (3997)|22.12.2005 21:39
[QUOTE="JanHavlicek"]..a sem jsem sprostě hodil link :)[/QUOTE]Nee,to je v pohode, jen sem ty linky hazej dal, spousta z toho nam usnadni zivot s touhle cihlou, ja svuj dotaz smeroval spise primo na buzze.. ;)
Miloš Strouhal (3997)|22.12.2005 21:41
[QUOTE="davidkm"]No vidíš, a já spoléhal že na to odpovíš právě Ty :) [/QUOTE]Kdyz ja ted 14 dni ladil svou novou ExtROM, a uz bych chtel alespon 14 dnu vydrzet bez hard resetu a vseho toho flashovani, kdyz jsou ty svatky.. :D
davidkm_ce4you (248)|23.12.2005 08:52
Já jsem se k experimentování s tímto ještě nedostal ... asi trochu strachu, lennosti a hlavně zatím necítím potřebu ... a pocit že to umím je menší než lennost :D
scenic (225)|23.12.2005 08:55
Kua hosi preco mi robi moja MDA PRO flashnuty na i-mate jasjar ze tam mam nastavene tri mailove konta a on v nastavenych intervaloch kontroluje len ten mail ktory som si ako posledny prezeral. Napr naposledy som robil s mailom napr seznam tak pristroj bude pravidelne stahovat len odtial ale z dalsich dvoch kont nie. Vaedel by mi prosim niekto posarid co je s tym?
Za vase rady, tipy a triky vopred dakujem.
Miloš Strouhal (3997)|23.12.2005 09:54
Co tam mas za verzi ROM? Mozna by pomohlo hodit tam neco novejsiho.. Na tohle si myslim stezovali i jini lide na xda-developers..
scenic (225)|23.12.2005 10:28
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Co tam mas za verzi ROM? Mozna by pomohlo hodit tam neco novejsiho.. Na tohle si myslim stezovali i jini lide na xda-developers..[/QUOTE]

Takze tam mam
ROM: 1.13.33 WWE
ROM Date: 09/23/05
Radio: 1.04.02
ExtROM: 1.13.137

A ak by bolo teraba prehrat rom-ku, pls ako na to?
Miloš Strouhal (3997)|23.12.2005 10:44
Predpokladam ze jsi chtel napsat: ROM 1.13.53, vid? ;) Neni nutne zatim nic prehravat, tahle ROM od I-MATE je zatim krome nove O2 ROM nejnovejsi.
davidkm_ce4you (248)|23.12.2005 10:54
Raději by jsi slyšel že přeinstalace pomůže vid? ... :) Co zkusit nastavit u každéhu účtu jiný čas stahování? .. nemám ozkoušeno, mám jen jeden a ten si stahuju jen když chci ...
beecher (9270)|23.12.2005 10:58
Poznamka k tomu dekodovacimu toolu z Buzzdevu:
Tim rozbalite zakodovanou ROMku do podoby, ze ten .nba souboru by mel byt image ROMky v ciste podobe, tzn. mel by jit nacist pomoci http://www.winimage.com/ a v ni upravit (nahazet a vyhazet potrebne CABy), a pak zase zakodovat do flashovatelne podoby.
Pokud to cele chapu dobre... :D