Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Registrace lokalizace pro Acer

peterxxl (31)|2.10.2005 17:26
- mail sunnysoftu - mozna mi dokazete poradit rychleji (search jsem pouzil ale o aktivacnim klici jsem nic nenasel)

dobrý den, jsem vlastníkem PDA acer n10 a před několika dny jsem upgradoval ROM kvůli změně OS na novější 2003. Zjistil jsem však, že lokalizace z balení je pouze pro Win2002. Tak jsem si stáhl z vašich stránek verzi 8.6 pro acer a nainstaloval. Zjistil jsem že není registrovaná tak jsem pídil po tom jak ji zaregistrovat. Na vašich stránkách jsem našel stránku registrace. Tak jsem vybral, že mám produkt InterWrite Pro a ejhle:
1. problém: v seznamu verzí není uvedena verze 8.6 pro Acer, pouze 8.5 pro Acer nebo jen „8.6“ – tudíž nevím co mám vybrat
2. problém: našel jsem registrační název v Aceru, opsal jsem ho, ale nevím kde mám sehnat aktivační klíč – opravdu nevím, ať hledám jak hledám
xkovi_ce4you (568)|2.10.2005 18:20
Registrace 8.6 neni potreba, je vazana na samotnou znacku acer, takze uz "je registrovana" automaticky ;) A stejne si spatne hledal, pac primo na IW 8.6 tu diskuze je a tam to najdes a nejen tam ;)
Vasek_ce4you (74)|2.10.2005 18:33
na Acer N10 není lokalizace zdarma, je potřeba zakoupit si upgrade za 199 kč bez DPH a zaslat staré reg. ůdaje ....
peterxxl (31)|2.10.2005 18:40
[QUOTE="Vasek"]na Acer N10 není lokalizace zdarma, je potřeba zakoupit si upgrade za 199 kč bez DPH a zaslat staré reg. ůdaje ....[/QUOTE]

hmm tak to je problem :( protoze zbytecnych 199 Kc bez DPH nemam

navic ted skladam n30tku takze by to bylo jen na chvili ... uff doufam ze ji slozim do 30 dni