Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ActiveSync na Linuxu

aveius_ce4you (5)|2.10.2005 11:04
Zdravím,
Potřebuji zprovoznit komunikaci mezi PPC a Novell Desktop Linux. Používám KDE a univerzální klient Evolution. Existuje něco, co mi nahradí activesync? Našel jsem zatím jenom projekt SynCE, ale to je nehotove a málo funkční. Máte někdo lepší alternativu? Díky Vojtěch :)
hybo (3107)|2.10.2005 11:15
mozna jeste Multisync
Kato_ce4you (970)|2.10.2005 12:04
MultiSync je imho soucasti SynCE (resp. muze byt jako plugin). Jinak primo na strankach SynCE mas napsano, jak to rozhejbat s (tusim) Evolutionem... Nicmene ja to chtel rozhejbat s Kontactem a to se mi nepodarilo :( A nakonec jsem se do toho tak zamotal, ze uz mi neslo ani pripojit PDA k pocitaci tak, abych mohl aspon prenaset soubory... (jednoznacne uzivatelska chyba).
Takze moc neporadim, ale jestli se ti to podari, tak bys mohl napsat navod, vid?! :))
(ad. SynCE - stejne si myslim, ze bych si ted s MDA II a WM5 asi moc neskrtnul... :no: :? )
mistm (477)|2.10.2005 21:38
me to beha na notebooku perfektne. SynCE je plugin do MultiSync. V multisync se uz da nastavit s cim co synchronizovat. Staci na druhou stranu od Synce dat Kalenar nebo co to tam je. Prave v tom je podle me vyhoda synce, cili muzu rovnou synchronit PDA s nokii ;)

Delal jsem to podle navodu na strankach a pak jsem si napsal skript, kterej mi to sesynchronil a vsechno korektne ukoncil. Bohuzel musim uznat, ze AS je na tom zatim o dost lip.
Kato_ce4you (970)|2.10.2005 23:46
[QUOTE="Mist"]me to beha na notebooku perfektne. SynCE je plugin do MultiSync. V multisync se uz da nastavit s cim co synchronizovat. Staci na druhou stranu od Synce dat Kalenar nebo co to tam je. Prave v tom je podle me vyhoda synce, cili muzu rovnou synchronit PDA s nokii ;)

Delal jsem to podle navodu na strankach a pak jsem si napsal skript, kterej mi to sesynchronil a vsechno korektne ukoncil. Bohuzel musim uznat, ze AS je na tom zatim o dost lip.[/QUOTE]
Kdyz pises, ze se ti vsechno korektne synchronizovalo, ale AS je na tom zatim o dost lip - muzes byt teda prosim konkretnejsi, v cem je lepsi? Diky ;)
mistm (477)|3.10.2005 00:20
1) konfigurace
2) neni nutne pokazde inicializovat comport
3) rozhrani
4) moznost kopirovat soubory rovnou ve win (ja tedy mam plugin v totalcmd, ale stejne)