Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nastaveni outlooku v pda, zejmena smtp

tweeky (47)|1.10.2005 22:27
Zdravim,
chtel jsem se zeptat, jak nastavit sprave outlook v pda, zejmena SMTP.
Mam oskara a tak tedy odesilam pres gprs pomoci: smtp.mujoskar.cz.
Ale jako odesilatel se mi pak hodi: "jmeno"@smtp.mujoskar.cu"spolecnost"xxx.cz
Nevite, co s tim, aby tam nebylo to smtp.
Dale jsem se chtel zeptat, zda se da pomoci nejakeho programu nastavit tzv. dynamicka adresa smtp, u winu to jde pomoci napr. mobile net switch, protoze se obcas pripojuji pres wifi, kde je jine smtp.
Diky moc za jakykoliv navrh a reseni.
beecher (9270)|2.10.2005 01:41
Vam odchazi ze-maily s takovou hlavickou From? Ja bych si prekontroloval nastaveni uctu.

Ad smena SMTP: na to existuje nejaky program, ale neni jednodussi si zridit e-mailovou schranku na seznam.cz (ciste kvuli tomu SMTP) a pak posilat e-maily pouze pres jejich smtp.seznam.cz? Tedy jeste musi vase PDA podporovat ruzne nastveni uctu pro SMTP a nebo na tom Seznamu zalozit schranku se stejnym usernamem a heslem jako mate ted (tedy to pred @).
tweeky (47)|2.10.2005 21:18
[QUOTE="beecher"]Vam odchazi ze-maily s takovou hlavickou From? Ja bych si prekontroloval nastaveni uctu.

Ad smena SMTP: na to existuje nejaky program, ale neni jednodussi si zridit e-mailovou schranku na seznam.cz (ciste kvuli tomu SMTP) a pak posilat e-maily pouze pres jejich smtp.seznam.cz? Tedy jeste musi vase PDA podporovat ruzne nastveni uctu pro SMTP a nebo na tom Seznamu zalozit schranku se stejnym usernamem a heslem jako mate ted (tedy to pred @).[/QUOTE]

jj odchazi.. pokud vim, tak kdyz se pripojuji pres oskara gprs, tak musim mit tenhle smtp mujoskar.cz
btw mam mda compact
beecher (9270)|3.10.2005 07:33
Hm, muzete sem dat screenshoty (nebo to sem prepsat), jak to vase nastaveni e-mailu v Compactu vypada? Diky.
tweeky (47)|3.10.2005 12:20
[QUOTE="beecher"]Hm, muzete sem dat screenshoty (nebo to sem prepsat), jak to vase nastaveni e-mailu v Compactu vypada? Diky.[/QUOTE]

ACCOUNTS
email adress: xxx@cbox.cz

user information
your name: xxx yyy
user name: xxx
password: ***

acount type: pop3
name: cbox

incoming mail: pop3.cbox.cz
outgoing mail: smtp.mujoskar.cz (zde kdyz dam neco jineho, tak to pres gprs nejde)
domain: -

options
tam uz je jen kolik stahovat a tak..
beecher (9270)|3.10.2005 13:48
Teda ja nevim, ale ten e-mail co jste mi poslal vypada asi takto:

From: "xxx yyy" < xxx.yyy@cbox.cz >
To: < richard.bukovansky@centrum.cz >
Subject: Test
Date: Mon, 3 Oct 2005 13:22:25 +0200
MIME-Version: 1.0
Content-Type: text/plain;
charset="iso-8859-2"
Content-Transfer-Encoding: 7bit
X-MimeOLE: Produced By Microsoft MimeOLE V5.00.1432.1
Message-Id: <20051003112219.6496C15389@smtp.mujoskar.cz>

Nejak nevidim, ze by to From bylo spatne... ;)
tweeky (47)|4.10.2005 19:58
tak problem diky beecherovi, a za to mu patri velky dik, je vyresen.. pridavek za jmeno@smtp.mujoskar.cz vznikal, kdyz ve jmenu odesilatele se pouzije carka.. napr. u mne to bylo jmeno, organizace CR.. a tim to vzniklo.. takze ve jmenu bez carky =)
beecher.. diky