Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Terminal klient-problem s padáním u bluetoothu

iggii (3)|30.9.2005 22:45
Prošel jsem už doufám všechny příspěvky na toto téma,ale nic mi zatím nepomohlo.Vlastním MDACompact a WinXP.Mám nastaveno připojení přes ActiveSync - Bluetoothem - funguje bez problému.Když spustím na MDAC terminálového klienta - objeví se přihlašovací obrazovka.Po zadání jména,hesla a následovném potvrzení se odpojí monitorPC,MDA černě problikne a okamžitě spadne na úvodní obrazovku(Today),monitor se pak zapne a jsem vyhozený v přihlašovacím okně do win(výběr uživatelů).Bez jakékoli hlášky a odpojený ob BT.
Máte s tímhle někdo zkušenosti?Byl bych vděčný za každou radu nebo nasměrování.
Když se zkusím připojit přes usb kabel,tak je vše v pohodě.
Rovnou bych se taky rád zeptal,jestli je možné přesměrovat zvuk na MDA?(Přes terminál. klienta si na PC pustit internetové rádio apod. a poslouchat přes MDA(sluchátka/výstup).Díky
beecher (9270)|1.10.2005 00:11
Hm, to muze byt ledacos. Ty TS na Compactu se prihlasuji na konzoli nebo jako dalsi session?

Mate v AS na PDA nastaveno zachovani pripojeni po synchronizaci?

Ad radio: A proc neposlouchat to radio rovnou na Compactu? Proc takhle slozite pres TS? BT je schopno pres sebe protlacit bez problemu i 128kbps stream.
iggii (3)|1.10.2005 09:43
Netuším jak se dá zjistit,jestli je to další session.

Ano,je nastaveno zachování připojení.

Protože když spustím rádio přes wmp tak se nic neděje.Rádio nehraje a přitom media player má možnost pouze stop(tzn že play je zapnuto).U některých jiných rádií se mi dokonce ani nespustí přehrávání.Je nějaký univerzální přehravač,který by si s tím poradil?(Doporučujete něco?).
U dalších rádií mi zase nejde uložit spouštěcí soubor na kartu...:((
hybo (3107)|1.10.2005 09:48
zkus to bez lokalizace...
iggii (3)|1.10.2005 17:18
Díky.Už funguje.Dá se nějak udělat,aby to chodilo i s lokalizací?
Hlásí mi ale Direct Sound output error...(při spuštění hudby...)
Jdu se zkusit podívat,jak vyřešit tohle.Pokud víte jak i na tohle,byl bych nesmírně vděčný...
hybo (3107)|1.10.2005 18:55
napsat tem, co ji delaji :D