Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

activesync odpojování při instalaci

marek.cihar (9)|29.9.2005 14:43
Mám takový problém. Snažil jsem si nainstalovat software, konkrétně smartmaps. Jenže instalace má stovky mb a activesync se mi po určité době prostě odpojí. Takže v podstatě absolutně nemám možnost onu aplikaci nainstalovat. Neví někdo co s tím ?

Díky
RStein (2012)|29.9.2005 14:47
1) Zkuste nainstalovat plugin do Total Commanderu, ten sice take vyuziva AS k prenosu dat, ale tolik nepada. ;)

2) Pro tyhle ucely si urcite poridte ctecku karet. Stoji par stovek a bude vam setrit nervy :)
beecher (9270)|29.9.2005 15:16
Zkusil bych jeste na PDA: Start->ActiveSync->Nastaveni->Tl. Moznosti->Pri vzdalene synchronizaci nastavit Po dokonceni zachovat pripojeni.
marek.cihar (9)|29.9.2005 21:12
Čtečku karet mám, jenže tenhle program se nedá instalovat na kartu, ale musí se nainstalovat přímo přez activesync. Nastavení active sync jsem už předím zkoušel.. žádný efekt to nemá, zkoušel jsem vyresetovat i pda a zkusit to s čistými windows. Také pořád to samé. A nakonec jsem zkusil i instalaci z jiného pc. Pořád nic. Pro upřesnění jedná se o smartmaps navigation, a přístroj hp6340.
Díky za jakékoliv potsřehy.
marek.cihar (9)|30.9.2005 02:32
Tak, právě jsem to ještě testoval a to odpojování se týká asi jen procesu instalace smartmaps navigation trial, nebo odpojení po určité době při velkém zatížení. Je to ale blbé a nedokonalé :/
habrda (43)|30.9.2005 09:58
Měl jsem stejný problém s instalcí SmartMaps Trial v případě, že jsem byl připojen přes USB. Pokud jsem se připojil přes Bluetootth, instalace proběhla bez problémů.